تبلیغات

احتمالا بسیاری باز یافتن شما شنیده اب که عرق در ارمنستان داخل نظر گرفته است یکی دوباره پیدا کردن خوشمزه ترین و کامل و ناسره ترین در آفاق است. درون واقع، عصیر حل اینجا دوباره پیدا کردن منابع طبیعی خالص عرضه شده صمیمیت می تدارک آن را مستقیما پیدا کردن شیر بی جوش مست، بدون تشویش برای سلامت. ارامنه برفراز یک نگرش مختص به آب: آنها سربلندی این هدیه ای از طبیعت، آهنگسازی مخابره و قصه و تاریخ در هیئت نهج وجد آن. داخل این مقاله ما سعی کرده اند به افزایش آوری حقایق جالب اندر مورد ماء مایع شیره ارمنی ها، داستان ها متمایز شده، سادگی همچنین بسیاری از داده ها مفید برای گردشگران:
آب در ارمنستان: افسانه
بسیاری از رمان های تماشایی :اسم پرشور و داستان های مربوط نفع علیه و له روی بالا و ارمنی منابع، نهر ها، دریاچه نی و بله و نیستی دارد. تو اینجا برخی دوباره به دست آوردن آنها عبارتند از:
افسانه JermukThe باز یافتن جرموک. موعد ها پیش درون جنگل های جرموک، مردم در حیوانات وحشی شکار. یکی شکارچی حاذق گوزن а وساطت شات دقیق زخمی شدند. آهو زخمی داخل حال به کاربستن دور آغاز شده، و التفات شکارچی که پس از او دویدند. گوزن رنجه آبهای جرموک رسیده و فاتحه به پریدن کرد به محلول ذوب خوی بزاق است. و بنابرین از نزاکت مال یک معجزه حیات - او تجلی کاملا معیوب و بالا دور روی جنگل سرعت.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
افسانه دریاچه سوان. در جمهوری ارمنستان، بزرگترین دریاچه دریاچه سوان است. ولیک بسیاری از حیوان می دانند که قبل دوباره به دست آوردن این التفات توسط تل های جنگلی که تو میان جریان یک نسب کوچک پوشیده شده بود. کس محلی نفس را بسته :اسم قفل کرد، عصیر حل ریخته و ورا آنگاه از متعلق بسته شده است. ولیکن یک روز، یک دوشیزه کشور فراموش بستن نزاکت مال - اول به جریان پاکی یک دریاچه را تشکیل میدهد. گفته شده است که زن نفرین شده بی آلایشی تبدیل ضلع سود یک سنگی است که "harsnakar" (در ترجمه باز یافتن "سنگ عروس" ارمنی) نامیده می شد.
افسانه نژاد Shakaradzhur (واقع تو گوریس). هنگامی که یک دوشیزه به اعتبار: شوشن وجود دارد، یکدلی هیچ کس قرین او آغوش روی زمین هستی و عدم دارد. وقتی که او نیلوفرهای نمایاندن اندر کوه خندید (لیلی درون ارمنستان "شوشن" است)، خلوص هنگامی که او گریه - یک لب از اشک او زاییده شد. حرف شده است که منبع تشکیل نفع علیه و له روی بالا و دلیل چاشنی شیرین آن Shakaradzhur نامیده می شد (در ترجمه دوباره پیدا کردن ارمنستان - "آب شیرین").
افسانه منشا Katnahbyur (واقع در جاده اچمیادزین -Oshakan). روستای اوشاکان - بالا دفن بزرگ مسروب ماشتوتس (خالق الفبای ارمنی)، لاشه و روح خود را نفع علیه و له روی بالا و میهن خود ارتکاب شد. داخل راه، بشر احساس عطشناک و گرسنه و پایین غلام روی زمین نشسته بود. ضلع سود طور معجزه آسایی، سنگ واقع در کنار آنها ترک منزجر و ماء مایع شیره از شکاف سرازیر شد. عصیر حل عطر و سس ماده منفجره نمودار شیری حال، و بنابراین نژاد Katnahbyur نامگذاری شد (به نشانی "منبع شیر" شرح احوال شده است).
آب اندر ارمنستان: Pulpulak
یکی برای هر دانشپایه طول عمر - PulpulakIn 1968، به سربلندی سالگرد 2750 ایروان شهرستان با مجموعه ای از 2750 مبدا کوچک در ارائه شد. سالگرد نفع علیه و له روی بالا و مدت طولانی گذشت، ولیک چشمه باقی می ماند خلوص ارائه آزگار عابران وا تمیز، آب دهان منی آشامیدنی ناخوشایند بی ذوق است. این ینبوع اصل منحصر بالا فرد به آبرو "pulpulak"، عصاره خود را کاملا تمیز و امن است، بنابراین مفاد اسلوب رفتن در اطراف شهرستان من وایشان نمی خواهد که فایده صرف پول برای خرید از آب دهان منی است.
آب درون ارمنستان: محلول ذوب خوی بزاق معدنی
ارمنستان غنی آش زیرزمینی ابتکاری و آبهای معدنی، که نگاشتن یک بهر مهمی پیدا کردن منابع معدنی طبیعی پیدا کردن جمهوری است. تو اینجا ماخذها معدنی نهان شده ترین کشور عبارتند از:
جرموک. از زمان های قدیم، جرموک مشتهر برای عرق معدنی لمحه است، که به آدرس وسیله ای برای بهبودی بسیاری دوباره پیدا کردن بیماری ها داخل خدمت است. آب، ساقه پایگاه حرارت بالا در روستا حاوی قدر زیادی دوباره به دست آوردن عناصر (کلر، سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، فلوئور، برم، منیزیم، بی آلایشی غیره). بیماری های آلت گوارش، سیستم عصبی، اختلالات سوخت و ارغنون بدن بی آلایشی بسیاری دیگر: این است که برای علاج کرن بسیاری دوباره یافتن و گم کردن بیماری ها مصرف می شود.
دیلیجان. تنها مبدا معدنی در آبادی دیلیجان در سال 1947. معدنی ضعیف، ترکیب متوازن طبیعی بسته :اسم قفل شد و رایحه و چاشنی ملایم شاد را برای آشامیدن مناسب. آن را به عنوان یک رفتار پیشگیرانه، بی آلایشی همچنین برای تداوی بیماری های متنوع (به خصوص برای بیماری های آلت گوارش) استفاده می شود.
بجنی. منبع بجنی اندر سال 1968 اندر وسط نهر هرازدان کشف شد. عصیر حل معدنی بجنی بهبود است. در ترکیب آن، نزاکت مال را نزدیک بالا یک محلول ذوب خوی بزاق معدنی شناخته شده از برجومی است. پس از مطالعات، ثابت قدم شد که ماء مایع شیره دارای اثر درمانی ویژه برای بیماری های کبدی است.
آب اندر ارمنستان: حقایق جالب
    ارامنه قدردانی از عرق بسیار است که حتی یک عزم را به نازش خود را نوشت. چندین واحد زمان ( روز پیش، فروشندگان عصیر حل جوان شوربا کوزه کنار بنده روی مخزن فلزی گلوله های خود طرز رفتن بودند، عرضه سرد، عصیر حل تمیز ضلع سود عابران قدس خواندن این اراده محبوب. درون ارمنستان است، همچنین یک نقش پیکر تندیس "فروشنده آب"، ویژه تعلق داده شده به آقازاده فروش عصیر حل وجود دارد.
    Vardavar Օ NE از تعطیلات مورد وجد ارمنستان نیز با عصیر حل در پیوند است سادگی به شرف "Vardavar." این آیینه بندان از کلیسای حواری ارمنی، که داخل تابستان آیین گرفته است. اعتقاد آغوش این است که تو این محلول ذوب خوی بزاق روز پاک است خلوص تا مردم آن را بریزید روی یکدیگر است. پیش پیدا کردن این، این جشنواره داخل نزدیکی منابع آب، که مکان های مقدس درون نظر رنجیده شد شهرآرایی گرفته شد. و در روستاها احزاب و جشنواره سازماندهی شده بود.
    ارمنستان یکی پیدا کردن این کشورها نادر است که دارای عرق شیرین است. خلف از نفس پاک است که شما منحصراً می توانید مقفل و باز محدود کردن شیر صداقت نوشیدن ماء مایع شیره بدون جامه جنگ و یا فیلتر است.
    عصاره همچنین نمادی از زندگی درون نظر گرفته. هنگامی که یک حر شریف می میرد، اندر حافظه خویشتن را اندر حیاط خانه خود pulpulak تنظیم شده است - یک منبع کوچک. بشر بر این باورند که تا اینکه زمانی که جریان آب، زندگی می کند که خاطر این مرد در قلب کس است.
    اندر یک کشور مخلوق شده است بسیاری از استراحتگاه که وا استفاده از توانایی شفا منفذ های معدنی.
    در اکثر موارد، ارامنه داخل قدردانی می گویند: "ممکن است زندگی ما طولانی باشد قرین آب." این است که یک برکت و رحمت داخل نظر گرفته

+ نوشته شده توسط Worldcrm در چهارشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۸ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha