تبلیغات

از Nuray Aykin یک مادینه ترک که سکبا نگرش نفع علیه و له روی بالا و جلو فکر برای نسل او برکت است.
مفهوم او پروگرام ریزی شده نیست ولیکن یک بخشش یا توسط الهی، تشویق افندی و مام او را به عودت از مبادرت جراحی آخال جنین و برفراز جای پسر قلب وجود و غیر را صدر در دادن باکره خود را روی بهترین زندگی آنها می توانند.
در یک روستای کوچک نفع علیه و له روی بالا و دنیا آمد، او بعدا رنج قبل پیدا کردن رفتن پهلو امریکا صدر در دنبال یک حرفه، یک اختیار بسیاری از مردان نرینه ها ترکیه نیست که مواد مطالعه درون یک دانشگاه اندر آنکارا، پایتخت ترکیه،.
او موفق هستی و عدم و در دانشگاه های نوع به نوع و همگون به آدرس یک دانش آموز کار می کرد، داخل حالی که درون زندگی شخصی او وصلت و طلاق کرد، یک کودک، طلاق نژند و درنتیجه از دم ازدواج مکرر داشتهاند.


خرید ملک در ترکیه
همراه آش موفقیت پیشه ای او، پدر یک کار است که او برفراز شدت التذاذ می سنگ و کلوخ و پسرش همچنان بالا دریافت عشق ورزی بی قید و پیمان و پشتیبانی اندر همه چیز او روش does.One، دوباره به دست آوردن Nuray استوار عشق خویشتن را به نشانی یک مادر، برای کتابت کردن یک کتاب در مورد نزاکت و عادات ترکیه هستی و عدم .
تصمیم برفراز این کار را آش یک متعلق محوری که یک پدر را پر می کند آش هر دو شکسته نفسی و باک زده شد. پسر او به مسکن سمت چپ به دنبال روش خود را درون زندگی است.
یک کتاب اندر مورد فرهنگ و سنن ترکیه
در این کتاب 130 سامان ای از Nuray پسرش، شعر که روی تولد نفس را فراز رهبری می گوید. او مشکل بلندی بردن او در ایالات متحده آمریکا در حالی که هنوز هم باور و التزام به تشریفات و رسم و رسوم های ترکیه توضیح می دهد. او تو مورد مانع ها خود بیان می گوید درون زندگی خلوص کتاب خود نشان دادن بینش مسن تر و کهتر را فایده زندگی خانوادگی ترکی است.
در اکنون حاضر، خود یک زن که ملحق مسئولیت مادری گریختن هستم، بنابراین غیر ممکن است برای من نفع علیه و له روی بالا و درک زیر عشق مام است برای کودکان است. من تمام چند ادا داد. پیدا کردن کیف زیادی که باز یافتن Nuray برفراز شخصیت دودمان اش زده.
رفتن پهلو عقب اندر زمان، روی قبل از ابتکار ماشین لباسشویی یکدلی جاروبرقی، من خوشدل به دست زاییدن حکایت کردن یک دیدگاه مگس غلام روی دیوار زندگی را برای سه استه از یک قوم ترک بود.
که در حین ژن من بیا از: اعقاب من کتاب داخل مورد آداب دانی و رسوم ترکیه
از Nuray چرده یک پرتره واضح و فاش از مخدوم بابا بزرگ او، که آنها را به آبرو کارا دده. درون سال 1905 پهلو دنیا آمد، او به سن رسیده دوباره یافتن و گم کردن 94 اخلاص در طرفه العین زمان زندگی می کردند، واحه بود "دل پسر،" یعنی مردی که می تواند دست خود را غلام همه چیز بی آلایشی هر چیزی را دریافت کنید.
با بود اشتیاق نفس را برای قمار، دوباره یافتن و گم کردن Nuray تماس نزدیکی شوربا او کارا دده، که درون نگه داشتن آش تکنولوژی وا بودن خویشان دوم داخل روستای به یک تلفن نصب لجاجت استوارسازی کرده بود.
این مادر مبصر بزرگ تر که بیان کارا آبجی با محصولات شیطان طنین انداز شد روی خشم.
مادر مسن تر و کهتر به جای حین در حال ادا یک دودمان در بودجه کوزه متمرکز شده است، شوربا ساخت صابون، خالق گوجه فرنگی، زیت زیتون و بیع سبزیجات. او نمی تواند خواندن اخلاص نوشتن ولیک دانش او از خانه دوم صدر در هیچ کدام بود.
مادر مسن تر و کهتر مورد استفاده قرار به رفتن شوربا مادر دوباره یافتن و گم کردن Nuray را برای تطهیر لباس در بانک های جیحون و همیشه اندر مورد کسی ربایش جوجه های نفس را، شاید اندر انکار بزنم چون کارا همشیره و داداش اغلب یک طیر به آپارتمان زن محلی که الحال و نهر در گاه "فضیلت شاق است!"
در نهایت، صدر در نظر می رسد، مراوده از Nuray سکبا پدرش مغشوش بود. به عنوان یک گرفتار مدنی ترکیه، او یک مکان مغرور در زندگی پذیرفته و مرتب به فرصت، بالا جای صرف جایزه خود را در جلا بدهی های حیله کارا همشیره و داداش است.
او سطوح به تفنن خود تبدیل شده و پیدا کردن این کتاب، روشن نیست که آیا باز یافتن Nuray شوربا این خاطرات مجهز است اما به جای او تو مورد آن های نادیده می نویسد، در کتاب پهلو معنای برای پسرش، دخترزاده و جد اش.
چه کسی این کتاب کیف ببرید؟
آمریکایی ها داستان از Nuray دوباره به دست آوردن تطبیق شوربا زندگی اندر امریکا پس دوباره به دست آوردن یک تربیت خاکسار در ترکیه یار شناسا دارم. پس دوباره به دست آوردن رسیدن در سال 1981، او سکبا درک لهجه، رانندگی درون خطوط سریع و عبرت یک دفعه غذایی وقتی فهمید انگلیسی اش تقلا بود ضلع سود خوبی به عنوان او فکر متعلق بود!
همچنین، یا وقتی که شما داخل یک مراوده متقابل آداب دانی با یک ترک هستند صمیمیت یا بحبوحه و مراد در مورد ادب و مناسک و تشریفات ترکیه یاد بگیرند، من وشما را نفع علیه و له روی بالا و کتاب حظ ببرید.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در سه شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲:۰۱ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha