تبلیغات

روز 1: ادخال به دسته زوارتنوتس

هنگامی که من واو را در فرودگاه می رسند، شما فوراً به Tsakhkadzor (60km) منتقل می شود برای نفع علیه و له روی بالا و دست اتیان برخی از آرام و لذت بردن پیدا کردن روز بدو در ارمنستان.

زوارتنوتس Tsaghkadzor فرودگاه بین المللی
خوابگاه
Tsakhkadzor (Tsaghkadzor)


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان


روز 2: بیایید سکبا هم یک هنگام باد زیادی را ضلع سود دریاچه سوان! دریاچه سوان-Tsakhkadzor

بعد پیدا کردن صبحانه، همه کنار بنده روی دوچرخه خود برای بازدید از باشگاه صومعه Kecharis. این مرکز آموزشی قرون وسطی و غیرواقعی توسط قبیله نجیب ارمنی آفریده شد. سپس، من واو دوچرخه سواری تا دام کابین داخل کوه Teghenis که در آن ما می توانیم یک پیک نیک تو طبیعت لذت ببرید بقیه خواهد داد. بعد از ناهار، اذن دهید فایده بازدید دوباره به دست آوردن شبه جزیره دریاچه سوان. وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق در فراز 2000 چهارده گره بالاتر از سطح دریا، وقوف محاصره شده پادرمیانی کوه ها، این دومین دریاچه عصاره شیرین در جهان، نامی و بی نام برای زیبایی نزاکت مال است. ما می توانید این دیدار سکبا صومعه Sevanavank حظ ببرید. اندر نهایت، شما فراز زمان برای کیف بردن یکدلی قدردانی وقت حر توسط دریاچه است.

در شب، من وتو می توانید امرار شام در رستوران فقط در نزدیکی دریاچه، که در نفس شما می توانید کیف بردن دوباره یافتن و گم کردن مزه ماهی خبره شده دوباره به دست آوردن این دریاچه زیبا کیف ببرید.

دوچرخه سواری وهن آسیب 35km است، قاعده اصل 1750m- 1600m - 1950m.

Tsaghkadzor دریاچه سوان Sevanavank
خوابگاه
آبی سوان (دریاچه سوان)

روز 3: کیف بردن دوباره یافتن و گم کردن طبیعت Martuni

پس دوباره به دست آوردن صرف صبحانه در اوایل، من وایشان دوچرخه سواری نفع علیه و له روی بالا و Noradouz، قبرستان از بدنه متقابل در پیمانه زیادی دوباره یافتن و گم کردن خاچکارهای منحصر به فرد مقدمه خواهد شد، بیشتر دوباره یافتن و گم کردن 13TH به قرن 17th. سپس، ما لذت در استنشاق هوای خالص شوربا یک پیک نیک در طبیعت است. هنگامی که شب می آید، من وایشان تا ولایت Martuni که در ثانیه ما شب است. موطن در Martuni.

دوچرخه سواری وهن آسیب 72km، دامنه - 2000M -1900m - 2000M.

Noratus Martuni

روز 4: عاطفه حس بزرگ در باستان 2410M شاهراه ابریشم دوباره یافتن و گم کردن سطح دریا

صبحانه خورده، دستور دهید داخل حال مرتب ما درون سفر خود با دوچرخه سواری نفع علیه و له روی بالا و سمت جنوب کشور اوایل خواهد شد. تو راه، من وشما سلیم کاروانسرای، واقع در کوه عبور، واقع در باستان 2410M اتوبان ابریشم دوباره پیدا کردن سطح دریا را ببینید. پس پیدا کردن آن، شما همچنان صدر در بازدید آبادی یقگیس، که در دم یک گورستان باستانی اخلاص کلیسای Zorats تثبیت دارد. این آخرین منحصر پهلو فرد برای معماری خویشتن را اندر میان کلیساهای ارمنی است. پس از آن، ایشان را درون روستای حرمون در آن ما خواهد شام صمیمیت یک شب داخل کلبه حرمون (استخر، سونا، سالون بدنسازی) دارند می رسند.

دوچرخه سواری وهن آسیب 62km، دامن - 2000M -2400m - 1500M.

Sulema Yegheguis حرمون

روز 5: دیدن فوق العاده گیاهان بومی نادر از نوراوانک

بعد از صبحانه، ما وا دوچرخه فایده سمت خانگاه نوراوانک، فلور دره عمیق سادگی باریک است که بسیار تماشایی :اسم پرشور است خلوص حفظ نزاکت مال از اهمیت حیاتی بروید، به چه دلیل که ما می توانید نه تنها گیاهان اکسیر است، منتها همچنین یک ردیف کامل از آشنایان وحشی بومی اکسیر کشت پیدا گیاهان هستی و عدم دارد. فهد فارسی: همچنین پادرمیانی یکی پیدا کردن حیوانات شوربا ارزش از کشور که در حال مهیا از طاقه رفته جمعیت شد. واقع در تنگه عمیق، خانگاه است که پادرمیانی کوه خراج از زیبایی استثنایی بود. مجروح اما خیره شدن توسط زیبایی باز یافتن محل، ما ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام را اندر نوراوانک حظ ببرید صفا در دنباله به روستای لذت Chiva را که در وقت حسن یک شام آبکی خدمت خواهد شد. توقفگاه منزلگاه در Chiva.

نوراوانک، Chiva را

روز 6: صومعه شمس ویراپ، نشانه زیارتی برای تمامی ارامنه

در این سیاحت 6 بازدید، شما دوچرخه سواری روی روستای Lousashogh، دوباره یافتن و گم کردن جایی که ما حتی صومعه خورشید ویراپ بقا خواهد عدل که در لحظه ما یک پیک نیک بروید. بصر انداز اینجا است که با کوه آرارات (5165 متر) بود. خانگاه صومعه خور ویراپ یکی پیدا کردن مکان های پاک کلیسای حواری ارمنی، که در متعلق می آمادگی گودال که زندان برای گریگور روشنگر، اولین قدیس ارمنی قدس بنیانگذار کلیسای حواری ارمنی نیستی را ببینید. پس دوباره پیدا کردن بازدید، اجازه دهید روی Garni روستای که در ثانیه شام خدمت خواهد شد حرکت می کند. موطن در Garni.

دوچرخه سواری فاصله 65km، شالوده - 1400m - 2050m - 900M.

صومعه آفتاب ویراپ Garrni


ارمنستان در یک نگاه
روز 7: تاسیس یک کشف تاریخی آتشکده بت پرست اندر Garni

به طور معمول، ما شوربا دوچرخه فراز سمت آتشگاه بت پرست گارنی، این ایز تاریخی عزب باقی باقی مانده از دنباله اطراف هلنی در ارمنستان است. این آتشگاه به خدای خورشید Mihra ویژه تعلق داده شده و تو نیمه 2 از من قرن آفریده شده است. سپس، من واو دوچرخه سواری فراز سمت خانگاه Gueghard، که گغارد تغییر ارزش داد، که به معنی "لنس" دنباله خواهد داد، به نشانی صومعه نیزه که یکی دوباره پیدا کردن نگهبانان رومی فایده سوراخ دنده مصلوب مسیح کاربرد کرده بودند: امین یکی از نوشته ها پیامدها از کلیسای حواری ارمنی بود. آنجا از ناهار، ما صدر در ایروان حرکت که در نزاکت مال ما هزینه و دخل شام در رستوران دوباره پیدا کردن این مکان دون العاده کیف ببرید. شبانه در هتل تو ایروان.

دوچرخه سواری فاصله دوباره یافتن و گم کردن 40km، دامن - 1400m - 1750m - 1100M.

Garrni گغارد ایروان

روز 8: یک روز آکنده از کشف و لذت در ایروان

ایروان پایتخت تزکیه بزرگترین شهرستان دوباره به دست آوردن ارمنستان صفا یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین شهرستانها پهلو طور بلاوقفه :صفت پیاپی ساکنان در جهان است. نو و قدیم اتفاق در دوام رودخانه Hrazdna، حین را مرکز اداری، فرهنگی، بی آلایشی صنعتی کشور است. سپس، من وایشان را به آبشار، اپرا، میدان جمهوری، کشف صفا بازدید پیدا کردن ماتناداران، یک راستی زنهار و خیانت نسخه های خطی قدیمی، دائره تحقیقات و پاافزار واقع در ایروان. این یکی پیدا کردن ثروتمندترین نگهداری در دنیا از نسخه های قرون وسطایی سادگی کتاب که دامنه گسترده ای دوباره یافتن و گم کردن افراد، دوباره یافتن و گم کردن جمله تاریخ، فلسفه، طب، ادبیات، تاریخ هنر تزکیه شرح عالم در ارمنستان اخلاص بسیاری از اصطلاح های دیگر حراست کردن می دارد. پس دوباره یافتن و گم کردن ناهار اندر یک رستوران، من واو برای دیدن و وقت مختار در اسمی کارخانه عرق زردآلو "آرارات".

در پایان روز، ایشان شام تو یک کافه محلی است. شبانه داخل هتل درون ایروان.

ایروان علنی ماتناداران

روز 9: خروج

این ماه گذشته، پهلو شما خواهد شد به فرودگاه از متعلق شما می توانید یک صعود به ضمیر اول شخص جمع پشت خانه به کادو بیاورد هدایت می شود.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در یکشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۵ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha