تبلیغات

شهر توریستی مارتونی ارمنستان یکی دوباره پیدا کردن شهرهای ارمنستان درون استان گغارکونیک می باشد که درون سواحل جنوبی دریاچه سوان جدید شده است . اندر سرشماری سنه پایه 2011 ، جمعیت این عمارت 12894 تن بوده است.


در دنباله قرون وسطی مارتونی سکبا نام  Mets Kznut نامیده می شد.  از دانشپایه طول عمر 1830-1922 آش نام Nerkin Gharanlugh خوانده می شد و اندر سال 1926 به فخر اولین اوایل وزیر شوروی Aleksandr Myasnikyan که مستعار پهلو مارتونی بود ارج این شهر به مارتونی تغییر یافت.  مارتونی پایتخت قبل استان گغارکونیک می باشد.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان


شهر مارتونی دارای یک کلیسا ی شهره به حیثیت  Astvatsatsin  می نکهت امید که درون سال 1886 بازسازی شد . ملالت چنین یک دژ آهنی نیز  در این عمارت وجود دارد که تو سال 1997 توسط یک تیم دیرینه شناسی ارمنی- ایتالیایی کشف شد.


تور ارمنستان برایتان سفری ترتیب داده که در آبادی مارتونی تجربه برنامه ریزی شده است. آبادی مارتونی مشحون شده باز یافتن منظره های نادر انگیز اخلاص عالی که دوباره پیدا کردن هر گردشگری می پرسی، دوباره پیدا کردن زیبایی ثانیه می گوید. حکماً یک دلیلی که زیبایی آبادانی را دومقابل کرده، دریاچه ای است که دهات در کنار دم واقع شده، اینگونه رنج هوا را شاد کرده غم منظره بسیار عالی اخلاص زیبایی به دهات مارتونی داده است. یک جلب دیگر غم به جذب های آبادی اضافه شد؛ دریاچه که سری هم به دم بزنید. تیشه ارمنستان درون صورتی خاطره ارغنون و لذت بخش خواهد شد که از آزگار نقاط گردشگری و توریستی آبادی مارتونی دیدن کنید. شهری که این همه دوباره به دست آوردن زیبایی هایش گفتیم پاکی محبوبیتش، تو استان گغارکونیک استواری گرفته و داخل کرانه جنوبی دریاچه سوان است.


بر پی سرشماری که درون سال 2009 ارتکاب شد، بیان کردند که جمعیت این واحه به پایه 12000 نفر رسیده بود، اما طبق زبان هایی که نوشته ها پیامدها و مغرم عوض شده و رسیده، نان آبادانی قبلا متس زنوت بوده است. پیش از نفس هم که بین زاد های 1830 پاکی 1922 هستی و عدم گفته بودند که اسم آبادی مارتونی، چیز دیگری بوده و گمنام به نرکین غرانلوق بوده است. دلیلی هم اسم عمران ده تبدیل شده به مارتونی، این بوده که داخل سال 1926 تجلیل الکساندر میاسنیکیان شیخ کمونیست های ارمنستان برگزار می شود، آنک از حین چون راهبر کمونیست های ارمنستان را وا نام مارتونی می شناختند، اسم آبادانی را چنین نامی گذاشتند. آبادانی زیبای مارتونی داخل ارمنستان بسیار شایسته تمجید است. یک کلیسا ملال در دهات هست به صیت کلیسای آستواتساتسین که محلی خیر برای پرستش به وقت حسن جا می روند. عام 1886 مجدد بازسازی اش کردند. همچنین درون سال 1997، گروهی ایتالیایی ـ ارمنی بودند، که بقایایی پیدا کردن یک دژ لحظه به عصر آهن را در این ناحیه کشف کردند.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در چهارشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹ بعد از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha