تبلیغات

ترک برخی از عمل دمدمی است که فورا قابل عنایت به تعطیلات سازان است. آیین های خاص پراکندگی می افتد یومیه و جز اینکه شما دوباره یافتن و گم کردن آنها بیدار هستند اخلاص یا استعلام بپرسید، این رسم می توانید به دور بماند.
یکی از آنها شرایط مهرورزی است. ترک استفاده از آنها اندر همه ثانیه ها ودیعه درستکاری به رابطه خود را آش آنها اخلاص یا موقعیت اجتماعی نفس را.
گاهی دوران هر چند، برگردان می توانید داعیه سردرگمی
به آدرس مثال، نوبت نفر از آشنایان ترکیه مرد آش یک پیوند نزدیک ندرتاً به یکدیگر به آدرس "Kardesim،" که به معنی دده من مراجعه کنید. تو سال 2001، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک سخی ترکیه برای اولین بار درون تاریخ بود و فراز صورت او یک کذاب و صادق همیشگی حیات چرا که شوربا توجه به رمان های خویش را، او بیش از 30 برادران.


هتل های استانبول
وقتی که خود در عتبه آزادسازی او و نشان می دهد که او باید یک روانشناس دیدار بود، حین را بالا من توضیح داده شد، لازم نیست فراز یک توافق خون برای خیز مرد فراز تماس با یکدیگر وجود دارد "برادر".
دیگر انگ شامل "Teyze" که صدر در معنی "خواهر مادر" اما ترک لا نیز از نزاکت مال استفاده کنید، به آدرس یک نشان از احترام، هنگامی که پرداختن فراز یک مونث و ذکر بزرگتر است که برفراز آنها مربوط نیست.
به همین ترتیب برای "آبلا" که روی معنی آباجی بزرگتر. حیات دارد را ندارد روی یک پیوند خونی وجود دارد، فقط منزلت است.
حالا من یک مشکل با این علامت های اجتماعی بود. این می تواند مفید باشد گر شما مکانت فراوان از مشروبات الکلی نوشیده اند سادگی یا فراموش شده سادگی یا می توانید نام آدم نیست را انجام کنند. پس دوباره به دست آوردن همه، هنگامی که شما ضلع سود نوشیدن الکل، جمعاً "Arkadasim" (دوست) ضمیر اول شخص جمع می شود.
معنا و ترجمه Yenge
یک دامنه مهرورزی که توری های روی اعصاب من کل چند، کلمه "Yenge" مورد استعمال توسط نجیبان و نسوان است، زمانی که آنها در حالیا صحبت کردن بالا و یا داخل مورد مردان نرینه ها از غریبه ها مرد نزدیک خود بی آلایشی یا روابط، انگار کنید من نزدیک ترین شرح حال گزارش "خواهر ی زیب است. "
من برای اولین میوه بنه به عنوان "Yenge" وقتی که من به ترکی استانبولی من شوهر سابق درگیر کردم قرار گرفت. دم را اندر واقع نفع علیه و له روی بالا و من داد وزوز پس پیدا کردن آن. ثانیه را بالا معنای او شناسنده داشت واحد وزن به کیل کافی برای تحکیم دادن یک حلقه غلام روی آن، تزکیه من خوشحالم که عروس نفس بود.
حدود یک هفته، پس دوباره پیدا کردن ازدواج، وقت حسن را بالا من گزند تعدی دهنده اوان شده است. ثغور یک زاد پس دوباره پیدا کردن ازدواج، حین را بسیار خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را عصبانی کردی.
در حال تهیه مهم است برای خارجی نه می دانیم که نفس است که در واقع یک نشان از احترام.
با این اکنون به من، کلمه "Yenge" همراه با این واقعیت، که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو حتی نمی تونستم گوز در انظار عمومی عاری و با او دانستن تو مورد آن، منحصراً این علامت از قدر به یک حبس مجازی تبدیل شده است. که صداقت همراه وا مسائل دیگر، من اخت اموال وجود و غیر را عاطفه حس می کنم.
به هر الحال برای سبع سال، من محافظت کردن داشته دهانم را بسته، ظالمانه مهر دشمنی زد که این وضعیت به ارزش و ابراز خوشحالی بزرگ، زمانی که کسی ارزش واقعی من مصرف می شود.
با این حال، آمده است که تو یک ازدواج، نگه رابطه داشتن دهان خویش را بسته در مورد نظرات شخصی خویش را ناقص و بی عیب برای حفظه یا شیوا راهی است. همانطور که من به دادگاه متارکه رهایی و ازدواج مماشات، تو حالی که فراز در زاناکس و مشروب الکلی، من تو سمت محرز زندگی گردش کرد. حداقل، ناس دیگر نمی خواهد سکبا من پیوستگی "Yenge."
پس از همه، من تصور است که هرگاه یک قاضی می گوید پیوند با زیب حل شده، سپس آش توجه روی جامعه، من دیگر کسی را "Yenge." من می توانم به بی پروایی کردن ناتالی تکرار هستم.
ظاهرا من تصور بیش دوباره پیدا کردن حد. این همیشه خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را به عنوان عجیب خلوص غریب مضروب بی رغبت بود، که هیچ یک از غریبه ها خود طلاق ذکر شده است. یک میوه بنه دیگر، من فرض بر این وجود پس از متعلق می تواند یک فرمایش فقره وقار خاموش و خود این قدردانی است. با این حال، نزدیک فایده یک سال بعد، آنها هنوز محنت مرا YENGE!
واکنش من درون حال بسیجیده بهتر از ثانیه استفاده می شود. شش ماه پیش، داخل حالی که من در یک کافه بود، کسی گفت: "yenge سلام" و مونس من فکر می کردم دارم ضلع سود چوب چنگال داخل چشم او. او روی من اطمینان عدالت که پاسخ من روی نظر خود شفاف مخلوق شده بود. نفس را نداشت. سه هفته بعد، همان سخاوتمند من YENGE نامیده می شود!
yENGE MEANINGJust هفته گذشته، من Yenge شفاعت یکی دیگر از اقوام سابق نامیده می شد. کنون شما ممکن است حیرت کند که به چه جهت من رخصت دارم این ستم من ولی من از شما به اندر نظر ستاندن پیامدهای اجتماعی این موعد مهرورزی.
چند هفته پیش، خویشتن چت برفراز آشنایی در خیابان شد. خود واقعا خودی دارم مونس خود. او داغ، سکسی تزکیه فقط نوع من است. من داخل تلاش برای پیدا کردن دانسته ها بیشتر اندر مورد این دوست، ولی پس دوباره یافتن و گم کردن یکی از رفقا من همسر و مخدوم سابق را پیاده روی و مشتاق من YENGE! مکالمه روی پایان رسید.
در حال فراهم این بیش دوباره پیدا کردن یک بار ائتلاف افتاده است. خواستگاران بالقوه فقط برفراز یک سیاه گودال ناپدید می شوند، هرگز مکرر دیده شود.
هنوز نظر من ما را تو درک؟
من برای من روح همسر به نظر می سنخ فورا بالا دنبال ندارد ولیک می خواهم بالا wined پاکی شام، حداقل یک بار تو قرن.
من فریاد زد، فریاد زد قدس مودبانه فراز هر مقصر اثم که آنها این برچسب مصرف نمی استدعا اما خویشتن را مخلوق اند هیچ پیشرفت.
پس فاضلاب گزینه های خود کجا هستند؟
    ترک روستا اما خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو نمی خواهم
    چنگ زنی به خشونت اما این آش خطر مقید دستخوش شدن
    هنگامی که مردم با من سروکار "yenge،" کنده ترکه کف مادام دانه من درون چهره وجود و غیر را و روی آنها بگویید فایده صحبت کردن که
    بدانید برای قرار دادن یک دیوار آجری و آری اجازه دهید من تعریف وقت حسن است. این ترکیه است اما من باید تکیه به لمحه در هویت خود من باشد، که اجازه نمی این خویشتن را خسته.
    و آنگاه از 20 عام برای همه فراز حرکت داخل و جایدهی در دیرینه زندگی می کنند.
    مبدا به احداث عروسک قر برای تلافی که است، مگر اینکه عموم خواننده آش دانش صمیمی دوباره پیدا کردن این مدت مهرورزی می توانید حرارت را داخل آنچه به به کاربستن اطلاق می شود.
من آموخته اند یک پرورش مهم دوباره پیدا کردن این تماماً نیست. در طولانی مطالب من درون مورد اهمیت نزاکت ها، یک جواد یک نوبت به من گفت، که رسم های فرهنگی گاهی عهد احوال مشکلات بیشتری نسبت به طرفه شود. من اندر حال آماده به جور کامل درک آنچه پیشنهاد او.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در سه شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵ بعد از ظهر، ۲۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha