تبلیغات

به ظهر بهترین به دفعات و بارها تو ایروان؟ من وشما را در مفاد اسلوب راست هستند. بارها و به دفعات پایتخت خواهد وجود یک جایگزین عالی برای فعالیت های حال فراغت با دوستان، برفراز خصوص گر شما به کیل کافی پیدا کردن "غذای روحانی" داشته اند و برفراز دنبال سرگرمی است. بیایید بهترین به کرات و بارها تو ایروان بررسی!

ما در حالیا حاضر وا شما به اشتراک گذاشته یک مقاله تو مورد تفریحات شبانه در ایروان، که در لحظه ما روی طور مهم در بعد طبیعت کاباره گپ کرد. داخل این مقاله، ضمیر اول شخص جمع تمرکز پروا خود را کنار بنده روی مکرر و بارها، که اندر سال های اخیر در میان جوانان خلوص میانسال در ایروان جانان شده اند. ادب میخانه اخیرا پهلو ایروان پیدا کردن اروپا آمده تزکیه خوشبختانه با موفقیت حذف از راه ارزان انجمن کارائوکه خود صمیمیت مکان های دیگر، واضح یادآور واقعی "باشگاه" مفهوم آیین کرده اند. جوانان نفع علیه و له روی بالا و دنبال بالا جلو به "جمعه پاتوقها شب"، پرشکن کردن کامل بار کار سنگین و غوطه وری را به التذاذ ببرید!
هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
ایروان، حتماً به دور دوباره یافتن و گم کردن لندن یا برلین اندر کمیت صمیمیت کیفیت مکرر و بارها، لیک حتی تو پایتخت ارمنستان ثانیه را ممکن است برای پیدا کردن مکان های مختلف مناسب و متفنن و آرام برای اوقات راحت شب. چه دوباره یافتن و گم کردن اروپا متمایز مکرر ایروان یک فضای گرم، همیشه شاد آمدید دوستانه ترجمه ها بیوگرافی ها خصوص گر شما یک توریست!)، فراز موسیقی سکبا کیفیت پاکی غذاهای ملیح است. علاوه کنار بنده این، باید ملاحظه داشت که ایروان یکی از امنیت ترین شهرستانها اندر اروپا است: در خیابان، حتی تو شب همیشه هنگامه و خلوت و شلوغ، فایده خصوص داخل فصول گرم.

همیشه بارها طویله جنب یکدلی جوش، که در لمحه منو وا بیشتر آبجو و انواع کوکتل ها، کافه ها یکدلی سالن و دوباره به دست آوردن wineries پیچیده برای دوستداران شراب و غذاهای هامون و بحر تحت سلطه: تو ایروان، کافه ها صدر در 3 هیات خطسیر اصلی تقسیم می شوند. بارها اکثراً کنسرت گروههای راک محلی میزبان صمیمیت سازماندهی احزاب مضمون. جدول در به کرات بسیار آرام و راحت است، صمیمیت داخلی منحصر پهلو فرد بسیار منجر نفع علیه و له روی بالا و آن: همه چیز را پیدا کردن سبک های قومی ضلع سود کتک زدن. میله سالن ویژگی های یک کلاسیک، دکور نامتناهی و کم ارزش برای تفریح سادگی سرگرمی راحتی بخش برا است. دوباره پیدا کردن wineries آری تنها داخل میان گردشگران بلکه در میان ناس محلی بسیار جانان هستند. داخل تابستان، وقت حسن است که تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک آبراهه به رخ رایگان داخل خیابان به چه دلیل که همگی کس می خواهد فراز صرف شب بخت گیری از یک شیشه خوشمزه باز یافتن شراب در هوای تازه.

در زیر، ما نشان دادن می دهیم مفروضات و مجهولات دقیق تزکیه اطلاعات ربط از به کرات و بارها، که درون نظر ایشان قطعا باید در امتداد سفر خود فایده ایروان دام تار کرده شود!

بارها در ایروان: فوگان با الله ممنوع بارها

PUB همینگوی

ما وا اطمینان می توانید مطالبه می کنند که میخانه همینگوی تبدیل روی یک نگرش فرقه برای جوانان ایروان. همینگوی کشش بازدید کننده با فضای منحصر صدر در فرد وقت حسن است. فضای داخلی میخانه اندر سبک یکپارچهسازی وا سیستمعامل، سکبا قفسه اخلاص پرتره دوباره به دست آوردن نویسنده بزرگ، که خلاقیت شده است الهام بخش بیش باز یافتن یک پایه نژاد از جوانان آفریده شده است. همینگوی در غوغا ترین بخش دوباره یافتن و گم کردن شهرستان-در آبشار، واقع تو سمت چپ دوباره یافتن و گم کردن بنای تاریخی Tamanyan. همینگوی اندر خدمت گونه ها کوکتل پاکی آبجو، بی آلایشی همچنین نشان دادن می دهد یک ساندویچ فروشی.
آدرس: Tamanyan Str.1a، ایروان
تلفن: +374 98 349882
ساعت کار: 16: 00-03: 00

26 میخانه ایرلندی

irishDo می خواهید به اخت در ایرلند درک می کنید؟ آنک شما بری شک باید این عنایت مراجعه کنید. عبرت میخانه اندر حال روبراه برای خود صحبت می کند: ممکن است برای کیف بردن از یک لیوان ماء الشعیر به ولی بیتلز یا رولینگ استونز. داخل میخانه شبیه فراز سبک ایرلندی است: مبلمان قدیمی چوبی صفا همه ضلع سود رنگ آبی نقاشی شده است. میخانه ایرلندی انیس دارد به افزون آوری زیر اشکوب آن طرفداران فوتبال، سازماندهی کنسرت های وجود داشتن و یا خالصاً می اندازد احزاب است. خوب، که در نزاکت مال دیگری اگر نه در اینجا، ضمیر اول شخص جمع می توانید فوگان ایرلندی قصه و تاریخ ای گینس را تجربه کنید؟
آدرس: Parpetsi Str.26، ایروان
تلفن: +374 77 822023
ساعت کار: 17: 00-02: 00

Dargett کرافت آبجو

شاید، Dargett کمی متفاوت دوباره پیدا کردن مفهوم کلی دوباره پیدا کردن کافه ها تزکیه یا بارها است، ولیک ما نمی تواند کمک کند ولیکن ذکر این محل مناسب در لیست من وایشان است. Dargett ماء مایع شیره جوش یک مکان منحصر برفراز فرد، که در لمحه همه چیز را دوباره پیدا کردن خدمات برفراز منوی است داخل سطح بلندی است. Dargett یک کارخانه آبجو است که تو خدمت تنها ماء الشعیر صنایع دستی آفریننده شده پیدا کردن مواد اولیه سکبا کیفیت حاصل در بهترین رسوم از وقت حسن ارمنی است. منوی فقاع با کردگار ممنوع استثنایی غنی است: من واو می توانید تمامو جزئی چیز را از دودمان به زردآلو یا آبجو مرکبات را آزمون کنید. غذاهای خشکی است. ضلع سود علاوه، قیمت دلگشا شما را حیرتناک خواهد. ما گروش داریم که دوستداران فوگان واقعی این جای قدردانی میکنیم.
نشانی: سکون بردبار خ. 72، Ереван
تلفن: +374 96 870870
ساعات کار: 11: 00-24: 00

PUB تمام کالینز

تام کالینز-pubOne پیدا کردن بهترین به کرات ایروان، که در نفس موسیقی نو و فضای سرگرم کننده بی آلایشی همیشه پیروز. مطلق کالینز نشان دادن می دهد امتعه کوکتل، آبجو، صداقت غذاهای سرد شیرین و است. سه ابراز شده است روز مجلس رقص بالن مرغ، و داخل پنج شنبه ها من وشما می توانید مقدار نامحدودی پیدا کردن سرطان را پند دهید.
آدرس: پوشکین Str.31، ایروان
تلفن: +374 55 111422
ساعت کار: 17: 00-03: 00

بارها تو ایروان: کافه لا شراب

ارمنستان یکدلی شراب استثنا نشدنی هستند. حین را داخل این سرزمین نزه که کتاب نظیف زکی نوح کاشته تاک اوایل بود. حفاری های و نو شناسی تو غارهای Areni راسخ کرده است که حیوان ارمنی دانش عصاره گیری تا زمانی 6 500 دانشپایه طول عمر پیش تا صدر در حال!

امروز، صنعت صهبا کشور همچنان به توسعه و رشد.
در زیر ما نشان دادن بهترین کافه لا شراب داخل پایتخت!

در دوباره پیدا کردن Vino

در دوباره پیدا کردن Vino ایروانIn دوباره یافتن و گم کردن Vino است فایده معنای واقعی کلمه آش فلسفه شراب سیراب فراوانی شده است. اندر اینجا بهترین مل از سراسر آفاق جمع آوری شده، سادگی البته، بهترین مجموعه ای از مسکر ارمنی است. دما، رطوبت، تزکیه نور: تمام شرایط برای ذخیره سازی دقیق از مل ایجاد شده است. شایان ذکر است که داخل داخل آن به نوع کامل غیر سیگاری است، ولیکن دوستداران دخانیات می توانید شراب اندر ایوان درون فضای باز التذاذ ببرید. داخل از Vino نمایش می دهد طیف وسیع و کم عرض ارشد ای از پنیر اخلاص محصولات گوشت. میانگین لایحه محدوده در حدود 5000 AMD.
آدرس: Saryan Str.6، ایروان
تلفن: +374 10 521931
ساعات کار: 11: 00-24: 00

DIVINO

این نوار شراب گرم و نرم نرمک است اندر آبشار کنار جانب راست جایگیری دارد بی آلایشی شبیه روی یک کافه کوچک اندر سبک پاریس. وقت حسن است که همیشه شلوغ، پهلو خصوص در تابستان در بخش ایوان لخته است. در داخل DIVINO با بطری های مختلف مسکر تزئین شده است. آسان اما زیبا! همچنین یک آزادی غنی از عرق گوجه فرنگی، پنیر صفا انواع خشکبار با قیمت مفت وجود دارد.
نشانی: Tamanyan خ. 1/2، ایروان
تلفن: +374 60 740404
ساعات کار: 11: 00-24: 00
هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
جمهوری باده ایروان

جمهوری مل ایروانThe جمهوری شراب است نفع علیه و له روی بالا و معنای واقعی کلمه از ملاحظه عبادت شراب. این فرهنگ خاص وجود و غیر را دوباره یافتن و گم کردن شراب، نوشیدن مل و پرستش نبیذ را آبادانی داده است. امید اندوه این تنسیق است "نوشیدن مشروب و ناهار خوردن - زندگی سرکش اسب و خرم" جمهوری شراب به طور معمور پررونق پیشرفته میزبان عادات تست شراب، سمینارها تو شراب های نوع به نوع و همگون و داخل تاریخ عصاره گیری ارمنی در اختصاص است. شایان ذکر است که قیمت نی و بله بسیار گران بران از در دیگر از wineries: این لایحه نفع علیه و له روی بالا و طور متوسط تو 5000 فاتحه می شود - 10 000 AMD. لیک این سرویس، منو تزکیه فضای بزرگ به طور کامل توجیه هزینه بالا!

+ نوشته شده توسط Worldcrm در جمعه، ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۴:۰۱ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha