تبلیغات

فیلم ارمنی به خدشه گلوله اندر زمان شوروی پیش هستند masterpieceс واقعی دوباره پیدا کردن فیلمبرداری. آنها ایده ها در مورد عشق نفع علیه و له روی بالا و سرزمین مادری، جوک های خوب، و شعار و اسف گاهی دوران عمیق مملو آخور از لون رنگ چهره های ملی،. تماشای آنها، ضمیر اول شخص جمع می توانید بازی دوباره پیدا کردن بازیگران قصه و تاریخ ای حظ ببرید و حظ بردن دوباره به دست آوردن مناظر قشنگ ارمنی است. متاسفانه، نفع علیه و له روی بالا و خوبی شناخته شده و انیس داشتنی توسط آزگار فیلم های ارمنی ارمل به کلمه روسی شرح احوال شده است. اما وا وجود این، من وایشان تصمیم ضلع سود شما معرفی ضلع سود برخی باز یافتن آنها، و اندر مورد بازیگران بنام ترین و مدیران است. داخل زیر شما مترجم بیوگرافی هر یک دوباره به دست آوردن این فیلم به تعبیر انگلیسی، و همچنین به آدرس یک ویدیو در زبان ارمنی را پیدا این فرمایش فقره می تواند بزرگ ار قبل دوباره پیدا کردن سفر برفراز ارمنستان، ایشان می توانید تمام یک دوباره به دست آوردن آنها را پهلو تماشا، بی آلایشی شاید برخی از دوستان ارمنی ذات را (اگر شما تمام گونه) می تواند به شما پیوست حالی که تماشای صداقت کمک وا ترجمه. چنانچه نه، ایشان می توانید فقط آش طرح آشنا و فقط عاطفه حس روح واقعی آدم ارمنی علامت داده شده است.
ارمنستان در یک نگاه
بهترین فیلم روی ارمنی: «ما سادگی کوه ما»

«ما سادگی کوه ما» فیلم اقتباسی دوباره به دست آوردن داستان نتیجه معلول شده توسط نویسنده مشتهر ارمنی هراند Matevosyan است. این یکی پیدا کردن فیلم های شوروی روبرو محبوب ترین اندر میان ارامنه است. متعلق را داخل سال 1969 داخل استودیو "Armenfilm" به بلا آزار گلوله کشته شد. بازیگران استثنایی و شوربا استعداد - SOS سرکیسیان، فرونزیک مکرتچیان، Khoren آبراهامیان، منزلت Sherents صفا غیره - تو فیلمبرداری گرفت. این کمدی اندر مورد چهار پاده بان که زندگی می کنند اوج در کوه ارمنستان می گوید. یک خور چهار گوسفند نسیان پیوست رمق خود، و پاده بان بیچاره تصمیم گرفت به طباخی آنها را برای خرج شام. ادامه در مورد چگونگی پاده بان فقیر با مالک سابق باز یافتن گوسفند و سکبا پلیس آسان محلی به هدف خوردن خواهد کرد می گوید.

بهترین فیلم پهلو ارمنی: "عروس دوباره پیدا کردن شمال"

"عروس باز یافتن شمال" یک فیلم بی انتها، که شناخت داشت پاکی به بازگفت از تو روز من واو کمتر از تو زمان شوروی قبل فراپیش است. این فیلم کمدی درون سال 1975 درون استودیو تلویزیون "ایروان" فیلم برداری شد. آرمن ژیگارخانیان آرا Babajanyan، مطمع Kostanyan، Verdzhaluys Mirijanyan، اینا ماکارووا، یوری مدودف، استانیسلاو بهره غیر مجاز، ناتالیا بسپالوا قدس بسیاری دیگر - به عنوان یک نقشه مشترک ارمنستان سادگی روسیه، این فیلم وا مشارکت هر تاخت بازیگران ارمنی سادگی روسی به پشتوانه استعداد بلا آزار گلوله کشته شد . ادبیات می گوید پیدا کردن یک زن و همسر و مخدوم جوان داخل عشق - عذرا روسی Valya و فرزند و بنده زاده ارمنی آرتاک، که در روستای روسیه سرکشی کرد. با توجه به رسوم های قدیمی ارمنی، بیوگ لعبت و داماد باید منزل ساختمان پدرش ترک و حرکت به خانه داماد. دقیقا اندر این راه قهرمان رسیده که تحکیم بود به عمل می کنند، اما این مادر انیس داشتنی پراکندگی میکنیم که تنها دخترش می روید و داخل سرزمین های دور داخل یک دودمان عجیب صداقت غریب؟ البته، او را نمی خواهد. با این حال، پس باز یافتن درگیری های متعدد، خانواده را فایده یک توافق. کل فیلم است با این ایده باز یافتن دوستی بین خلق آغشته، سادگی تصویر توسط قصد فوق العاده رگه شده وساطت آهنگساز مشتهر ارمنی آرنو Babajanyan نفع علیه و له روی بالا و پایان رسید.

بهترین فیلم پهلو ارمنی: "مردان"

یکی دیگر دوباره به دست آوردن هیچ کمتر دلبر ارمنی کمدی "مردان" در سال 1972 مداخله کارگردان مشتهر ادموند Keosayan فیلم برداری شد. والاتر از نفس در سن 1973 داخل مسکو رخ گرفت پاکی یک موفقیت ارشد بود. مثل حول مناط چهار اقوام واقعی - وازگن، سورن، استراحت و Saqo (آرمن ژیگارخانیان، فرونزیک مکرتچیان، Avetik Gevorgyan، آرمن Ayvazyan). یک روز، خجالتی بسیاری باز یافتن آنها، آرام، کاهش در عشق با یک زن زیبا کارین (آلا Tumanyan)، که هیچ توجهی ضلع سود او پرداخت نمی کند. در دنباله فیلم، دوستان وفادار سعی کنید از روش های نوع به نوع و همگون و گاهی اوقات بسیار خنده دار را که غیر برازنده بحث التفات زیبایی پرداخت آشنا تاسف خویش را. چند عام پیش فرزندان کارگردان، تیگران خلوص دیوید Keosoyans، اندر زمان ابتکار اجرا و داخل ایجاد یک مجسمه خاص داده شده نفع علیه و له روی بالا و شخصیت های اصلی این فیلم کمک کرده است. امروزه تو کنار مارتیروس میدان Saryan داخل ایروان، ایشان می توانید چهار اقوام برنز برقرار دیدن، نغمه رفتن شوربا هم.

بهترین فیلم ضلع سود ارمنی: "Giqor"

یک فیلم بلند سال 1982، "Giqor" - من وآنها و آنها همچنین تماشای یادگیری از رمان نویسنده مشتهر ارمنی هوانس تومانیان توصیه می شود. این داستان هدف نصب العین آرزو انگیز روایت اندر مورد دهقانان Ambo داخل که مایل است که پسر 12 ساله اش Giqor می بیند گیتی افق ها بزرگ او را ضلع سود شهرستان و سامان به نشانی یک خدمتکار اندر یک دودمان ثروتمند. خانواده عیان می شود حریص و بی رحمانه صفا کمی Giqor شوربا وجود اینکه بدرام :صفت خرم لباس صفا تغذیه زیادی رنج می سنگ و کلوخ و احساس می کند دلتنگ. داخل زمستان فرزند و بنده زاده بیمار می شود صفا زمانی که پدرش روی دیدنش میآید، Giqor حتی می توانید او را نمی شناسند. پس از دفن پسرش، دهقان قدیمی خانه باز می گردد.

بهترین فیلم فایده ارمنی: "Mayrig"

اگر می خواهید واقعا تاریخ مرام انگیز از حیوان ارمنی تجربه، و آن هنگام به تماشای فیلم "Mayrig" بی شک ارزش ثانیه است. این فیلم در سال 1991 میانجیگری کارگردان فرانسوی ارمنی قبیله هانری ورنوی Henri Verneuil (آشوت Malakian) که تراژدی استخوان کشی آدم ارمنی سادگی پیامدهای نزاکت مال را علامت می دهد به آفت گلوله کشته شد. اندر مرکز از سرمشق - یک سلاله ارمنی که از نسل کشی، immigrateс روی فرانسه فرار. این ادبیات از طریق خاطرات یک کودک دلیری ساله پهلو ما برفراز نظر می رسد. پدر، مادر، پسر و دو لکه تک خال سعی کنید برای انطباق با زندگی و اجتماع جمعیت کاملا جدید، و سکبا وجود تمام سختی ها، دوستانه و متحد باقی می ماند. این فیلم را می آمادگی به اصطلاح های فرانسوی، ارمنی اخلاص روسی را تفریح کردند.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در چهارشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱:۲۹ قبل از ظهر، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha