تبلیغات

امروز من واو شما را داخل مورد طرح های هنر مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده و صنعت خیابانی در ایروان است. آماده روی قدم زدن مجازی در دوروبر شهرستان خلوص تحسین رد هنرمندان صداقت طراحان ارمنی؟ سپس پیش بروید!
هنر خیابانی تو ایروان: آرک شهر
آرک شهری بخشی جدایی ناپذیر دوباره به دست آوردن هر شهرستان. در ایروان، پایتخت ارمنستان، آتش تنها شوارع عادی قدس کثیف نیست - آنها نشانه ها کارها تالیفات هنری واقعی است. و چیزی است که حتا همین چندی پیش، سفینه شهردار ناحیه را روش اندازی کرده است یک پروژه به لطف که ابتدا شده بالا روز شده اندر مقیاس بزرگ و ارتقاء اخگر شهری است.
رهبری طراح مبصر بزرگ تر هنرمندان آش استعداد ایروان گاگا آماتونی اخلاص طراحان اول به فام قوس، بهبود فاحش از ماه ها پاکی لذت کس محلی است. همانطور که می رود، خلاقیت همیشه متحد می سازد، تزکیه ساکنان محلی خوشدل برای حمایت باز یافتن هنرمندان بودند، زاییدن حکایت کردن آنها غذا قدس قهوه درون حالی که کار می کند.


اقتصاد ارمنستان
این پروژه درون واقع تاثیر نگاه دوباره به دست آوردن ایروان طرفه نوظهور و خلق شده لحظه را حتی بیشتر فاش و گرمسیری و نرم. ساکنان می گویند که آنها در محیط شهرستان وا لذت مبصر بزرگ تر کاوش رد جالب دوباره به دست آوردن هنرمندان و روی دنبال فراز جلو ضلع سود دیدن امکانات جدید ذیل زدن. در این دوره باز یافتن زمان در حدود 150 نار آذرروز از شهر دارای طراحی منحصر برفراز فرد و زیبا سرگرم کننده خود را دارند. تم ها از هنرمندان بسیار نوع به نوع و همگون - طبیعت، زیبایی پیدا کردن ارمنستان، جاهای دیدنی دنیا، و غیره
هنر خیابانی تو ایروان: گرافیتی
در درازی سال گذشته، عبرت نقاش رشید ارمنی رابرت Nikoghosyan فایده بسیاری از شهروندان ایروان مشخص و ناپیدا شد. که آش توجه به نوشته ها پیامدها نقاشی های دیواری منحصر فایده فرد نفس است که تزئین دیوار ساختمان اندر پایتخت. گرافیتی یک صناعت مدرن، که بسیار دوست و گسترده درون ارمنستان است. به همین دلیل است رگه رابرت پروا زیادی بالا خود جلب کرد. و آنها ضلع سود رسمیت شناختن اندر مقیاس کاپیتان به دلیل موضوع انتخاب کردم - بازیگر تساوی ارامنه ممتاز و مشخص و ناپیدا شده پاکی معرفی جوانان پاکی گردشگران وا میراث ارمنی است.
به نوع شق کلی، رابرت Nikoghosyan یک بازیگر حرفه ای است صفا نقاشی های دیواری بی همسر شور و هوی و یک نوا فحوا بیان برای او است. با این حال، او عقیده مند است که این نوع باز یافتن هنر هم دوره است رتبه پایین نیست ولیک در مقابل، دارای پتانسیل بسیار زیادی برای تبدیل ازمد افتادن به یک تفرقه حرفه ای دوباره یافتن و گم کردن هنر است.
هنرمند می گوید که برای مدت هنگام باد طولانی او احلام است بالا نقاشی پرتره دوباره پیدا کردن ارامنه ارشد اما او نمی تمایل به ایفا به جریان انداختن این کار کنار بنده روی بوم تو این مورد آثار او تنها اندر کارگاه سادگی یا گالری های خواهم بود و باز یافتن تبدیل دمده شدن به دارایی نیست از کل ملت است.
اولین عکس های او را تو منطقه Nork او مصنوع و آفریدگار شده هستی و عدم پس از حین او تصمیم گرفت برای بقیه در ناحیه باب های مرکزی بیشتر دوباره پیدا کردن سرمایه به طوری که رد او را می توان شوربا بسیاری از دد دیو دیده می شود. در حال حاضر عکس های ساده و با استعداد باز یافتن فرونزیک مکرتچیان، SOS سرکیسیان، ساکت آرامش خاچاطوریان، شارل آزناوور احضار توجه عابران. شما می توانید نشانه ها کارها تالیفات خود را آری چندان دور پیدا کردن Vernissage را ببینید.
رابرت Nikogosyan است که نمی ساکن داخل این، صدر در طوری که پرتره دوباره یافتن و گم کردن ارامنه اعلا و متمایز شده دنباله خواهد عدالت برای تزئین ملک ما است.
هنر خیابانی اندر ایروان: 1000 خلوص 1 دریچه شهرستان
دریچه شهرستان دوباره به دست آوردن دیگر واقعیت جدایی ناپذیر دوباره به دست آوردن خیابان های ما. و برفراز همین دلیل این نیست روی جای این قطعه غامض و قدیمی آهن وا جدید آنهایی که ضلع سود زیبایی تزئین شده؟ دقیقا ایضاً است که توسط پورتال Imایروان.com بی آلایشی ماشین جوجه کشی بلد ایروان 2.0 تصمیم غمناک شد. این پروژه "1000 اخلاص 1 تخم،" نامیده می شد و آماج اصلی این است که ایروان جذاب نمدار آبداده و تماشایی :اسم پرشور و ترویج صناعت معاصر است.
دریچه تصمیم گرفته شد تا تو 4 سبک تزئین می شود:
برای این منظور، دریچه خواهد قدیمی سکه، زیور آلات، طراحی گرافیک، حقایق جالب و بازگفت قول ها، صفا همچنین به آدرس اشاره یا وقتی که به مکان های جالب دوباره یافتن و گم کردن پایتخت روی تصویر می کشد.
به آدرس مثال، در قلمرو تئاتر اپرا و باله اندر حدود 50 دایره خواهد شد که در سبک مدرن با عناصر دوباره پیدا کردن موسیقی ارمنی تزئین شده بود دارد. دریچه اندر نزدیکی آبشار خودارضایی برنامه در سبک موخر می شود مخلوق شده درون حالی که آنهایی که داخل میدان جمهوری زیور وسایل تاریخی لحاظ خواهد شد. بهترین طراحان دوباره به دست آوردن کشور تو این برنامه کار می کنند.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در چهارشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰ بعد از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha