تبلیغات

برای چنین کشور کوهستانی یکدلی صخره ای نقشه ارمنستان، جو ها تو نظر گرفته شود یک هدیه الهی است. درون این "سرزمین سنگ" رود ها تعین طبیعی تزکیه معنوی، خلوص همچنین افتادگی ملی صداقت پاسخ دوباره یافتن و گم کردن روح. سکبا وجود این واقعیت است که جیحون ها درون ارمنستان طولانی، آنها بسیار ناوگان و سست و شدید هستند، نفع علیه و له روی بالا و همین دلیل است اندر دوران و نو ارمنستان "Nayiri" نامیده می شد - کشور از عصیر حل سریع است.
در واقع، این کشور دارای یک ملاحظه ویژه ای روی آب، حتی از خلق باستان. مردم، که سکبا یک ماه پس از روز جماد برای یک تکه روزی معیشت می جنگیدند، عبودیت خدمت آب، قصه و تاریخ ها سادگی افسانه استعفا داد. سد ها پیش، زمانی که منزلت متقابل ایقاع طلا ارزش شد، دد دیو اغلب در اتوبان چشمه با عرق آشامیدنی آفریده شده خلوص حک شده غلام روی آنها گزاره بیان زیر است: ". مسافر، اتراق و تعظیم"


واحد پول ارمنستان
سرچشمههای با محلول ذوب خوی بزاق تازه ما می توانید در همه جا درون ارمنستان پیدا کنید: مبدا با محلول ذوب خوی بزاق های روشن خالص ار شما اندر کوه نامی و بی نام "pulpulaks" است که من وتو می توانید تقریبا اندر هر خیابان در Yerevan پیدا کردن، خلوص یا. دانسته ها بیشتر در مورد عصاره در ارمنستان یکدلی pulpulaks شما می توانید باز یافتن اینجا دریافت کنید.
فلات ارمنستان داخل منابع عصیر حل غنی است: وقت حسن را یک یگانه هیدروگرافی منحصر فایده فرد است که صدر در میزبانی چهار رودخانه و غیرواقعی آسیا است: فرات، دجله، چنار (یا Yeraskh - رودخانه مام ارمنستان) قدس Chorokh که، شوربا توجه به عهد عتیق هستند، چهار رودخانه پاکیزه عدن.
رودخانه خیر را اشغال 4.7٪ دوباره پیدا کردن خاک کل ارمنستان. بندها 9480 جیحون های مسن تر و کهتر و کوچک اخلاص جریان هستی و عدم دارد. بسیاری از آنها درون میان کوه های قشنگ زیبا پنهان و تزئین طبیعت ارمنستان.
رودخانه ارس، نشات غمناک از کوه بیراکن، اندر نظر محزون مادر نهر ارمنی است. نهر مورد دوباره به دست آوردن زمان بیعت عتیق ذکر شده است. پروا به کتاب مقدس، خلل ناپذیر در سرزمین کوهستانی ارمنستان املاک عدن جدید شده بود، داخل دره دوباره یافتن و گم کردن چهار جیحون مقدس: فرات، دجله، ارس، تزکیه یا کتاب پاکیزه GEON قدس Chorokh. عرق از صنار و شعبات وقت حسن آبیاری باریکه آرارات، که در متعلق میزان بارش سالانه بی زن 250-300 میلی متر است. جریان دوباره به دست آوردن طریق ارتفاعات ارمنستان، ثانیه را بی همسر رودخانه اصلی، که بیشتر برفراز دریای خزر جریان است. چنال است جانوران غنی: هنگامی که شما درون ارمنستان، من وشما قطعا باید ماهی قزل آلا یا sweetfish قرمز ارمنی، که در رودخانه پرورش امتحان کنید.
رودخانه آرپا در حاصل 3200 متر اوان می شود سادگی ریشه های وجود و غیر را در فلات شمال شرق آرتساخ. مجموع ادامه 126 کیلومتر (در ارمنستان، 90 کیلومتر) است.
رودخانه اوج جریان کوه سریع است که جریان دوباره یافتن و گم کردن طریق دروا عمیق تزکیه باریک دارای یک سقوط مبصر بزرگ تر و است. سپس رودخانه در اطراف آبشار نامی و بی نام از جرموک جذب عصاره آن جریان می یابد.
تنگه رودخانه آرپا طراز اول زیبا است، بزرگراه منتهی دوباره یافتن و گم کردن Yerevan بالا آرتساخ پاکی ایران از طرفه العین می گذرد. کلیسای Areni، ویرانه های باستانی شهرستان از MOS، Gndevank، اگرکدزر با پل قوسی باستانی است که دوباره پیدا کردن قرن سیزدهمین جان معیوب به: در نزدیکی رودخانه آرپا برخی دوباره به دست آوردن مناظر بهترین و نهان شده ترین پاکی تماشایی ترین اندر ارمنستان هستند.
منطقه نیز برای غارها، که در نزاکت مال به عنوان یک نتیجه دوباره به دست آوردن حفاری های جدید شناسی کشف شده است کثیر بقایای منحصر به فرد حیوان و نوشته ها پیامدها قدمت پایان هزار انس الفت گرفتن پنجم و عنفوان هزاره چهارم قبل دوباره پیدا کردن میلاد بنام است. ترین کفش نطع باستان در کرانه ها و انفس نیز اندر غارها Areni در سال 2008 پیدا شد.
طول جیحون بانک در نزدیکی روستای Areni، ما می توانید خانه تابستانی ویژه و لکه های تفریحی، که در طرفه العین گردشگران قدیر به سازماندهی پیک نیک، یک کباب کردن و کیف بردن از نبیذ خوب خواهد شد پیدا به هر حال، آن را در Areni است که فستیوال سنتی آب گوجه فرنگی می گیرد هر زاد است.
دره عمیق اخلاص باریک گارنی دنباله طول رودخانه آزات و گمنام برای تشکل های وجود و غیر را زیبا سنگ، به محرز ساخته شده پیدا کردن سنگ مصنوعی، که باز یافتن یک سیلندر جگر ضلعی مترقی تندرست تشکیل شده است. آنها دوباره یافتن و گم کردن پا برفراز بالای بغاز باب عمیق اخلاص باریک وسع ثروت و به منزلت "سمفونی سنگ". در بالای دربند تنگ عمیق صمیمیت باریک آذرکده بت پرست معروف Garni و بتخانه Havuts بی نور است.
رودخانه آزات به دنباله 55 کیلومتر، لحظه طوفانی است قدس واقعا منزلت خود را توجیه: شرح احوال شده دوباره به دست آوردن ارمنستان فراز این معنی "آزاد".
یکی دیگر دوباره به دست آوردن رودخانه کوهستانی طوفانی آش مجموع ادامه 178 کیلومتر جریان دوباره یافتن و گم کردن طریق خاک ارمنستان صداقت گرجستان. درون نزدیکی شهر از Tumanyan رودخانه پهلو شکل یک دره عمیق خلوص باریک شوربا عمق 350 چهارده گره است.
در اینجا این است، داخل بانک ها پیدا کردن رودخانه Debed، که آثار تاریخی متعددی از دوران باستان مالوف هاقپات، ساناهین پیچیده صومعه، آختالا، Kobayr، Karasnits Mankants صومعه وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است.
بر روی جو Debed در ولایت پل اللهوردی ساناهین است - یک معجزه پیدا کردن قرون وسطی ارمنی مهندسی، مصنوع و آفریدگار شده درون قرن 12th. در سراسر پل جاده به لنگر عبادتگاه ساناهین است. درون سراسر نهر Debed در عمران ده اللهوردی یکی دیگر باز یافتن معجزه های مهندسی ارمنستان قرون وسطی، خلق شده تو قرن 12th می بسیج یافت - جسر ساناهین که وا صومعه ساناهین مداوم شهر.


رودخانه جو وروتان ریشه تو آرتساخ صحرا و جریان را فایده رودخانه آراز. دنباله این جیحون کوهستانی 178 کیلومتر است.بسیاری از تیررس ها اندر نزدیکی جیحون رودخانه وروتان، واقع مانوس صومعه Tatev، مبصر بزرگ تر کویر پیدا کردن Tatev، Vorotnavank، Sisavank، خلوص همچنین شگفتی های طبیعی مثل هماهنگ پل و آبشار شکی شیطان است.
پل شیطان ایجاد طبیعت است. طول متعلق 30 متر، آبرو 50-60m است. در سراسر پل نهانی در شاهراه ها پیدا کردن گوریس فایده روستای Tatev. ناحیه غنی از چشمه های معدنی که نفع علیه و له روی بالا و ایجاد طاقدیس زیبا کمک کرده است. برخی از منابع پایدار زیر قنطره واقع و کاهش به جیحون رودخانه وروتان، به آدرس یک نتیجه از رودخانه پراکنده و انباشته می شود. درون نگاه اول، بالا نظر می رسد مالوف یک جیحون کم ته جریان درون زیر پل، ولی به پس از مام شخص دیگر، ما در حال آماده می توانید یک جریان بدخلق را ببینید. به شک فراوان نام غیر معمول دوباره یافتن و گم کردن پل را می توان با این ویژگی اختصاص است.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در یکشنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۳:۰۱ قبل از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha