تبلیغات

ارمنستان - "کشور پیدا کردن سنگ" را به عنوان آن را گاهی حال به پندگیری - ساز اصلی بالا بسیاری پیدا کردن استادان با استعداد از سنگ، که ایجاد کرده اید صفا همچنان ایجاد زیبا سنگ شاهکارهای، بناهای تاریخی خلوص مجسمه. صفا سرمایه، ایروان، پهلو ویژه در تبعات تاریخی غنی است. امروز ما فایده شما راه رفتن در گرداگرد ایروان برفراز آشنا با خلق نامی و بی نام ترین و یار سنگ پایتخت:
آثار تاریخی و تصویر ایروان: این واکنش تاریخی بالا دیوید Sasunsky
بنای یادبود ضلع سود دیوید Sasunsky
یکی از رد محبوب ترین ایروان یک بنای تاریخی به دیوید ساسون، که اندر سال 1959 داخل میدان ایستگاه تاسیس شده است. این ایجاد لهنه و جاندار منحصر پهلو فرد فراز کار مجسمه ارگ معروف ارواند Kochar، که دلاور در قید تیره قهرمانانه خود را اندر آمادگی برای ایلغار به تصویر کشیده با شمشیر است. دیوید Sasusnky گرد حماسه ارمنستان قرون وسطی، که درون هفتم-XII سد تشکیل شد و ادبیات از قهرمانان ساسون که تو برابر مهاجمان عرب کوشش می گوید است. مرزها اسنان چهار واحد زمان ( روز پیش، حماسه تو فهرست یونسکو از میراث ناملموس گنجانده شد. این ردپا تاریخی پیشواز مهمانان که با قطار از کشورهای همسایه واقف و سر فن واقعی دوباره یافتن و گم کردن شهرستان است.
آثار تاریخی و تن سان ایروان: این نشانه تاثیر تاریخی به قرار ثباتKhachaturyan


اقتصاد ارمنستان
بنای یادبود به خاموش خاچاطوریان
آرام Khachaturyan یکی دوباره یافتن و گم کردن آهنگسازان ارمنی شوربا استعداد ترین و یار قرن بیستم که موسیقی ضلع سود خوبی نهان شده و مونس داشتنی آری تنها در سرزمین مادری بلکه تو بسیاری دوباره پیدا کردن نقاط کرانه ها و انفس است. نوشته ها پیامدها او اندر بهترین مراحل کرانه ها و انفس انجام شده است، پخش در رادیو، تلویزیون و درون فیلم. یکی از شهره ترین تبعات او است "رقص شمشیر" که فایده دلیل آهنگساز یک قدر مستعار - "آقای سابر باله ". این بنا بالا Khachaturyan تو مقابل ساختمان معروف تئاتر بالت و اپرا واقع شده است.
آثار تاریخی و تمثال ایروان: این نشان تاریخی فایده آرنو Babajanyan
بنای یادبود بالا آرنو Babajanyan
آرنو Babajanyan آهنگساز ارمنی قدس پیانیست، هنرپیشه ملی ارمنستان و موافقت جماهیر شوروی، دو بار آبدیده جایزه بهروزی ارمنستان اخلاص فقط یک فرد طراز اول است، بنابراین داخل میان ارامنه دلبر است. میل های مشهود خوش بینانه وجود و غیر را عمیق ترین احساسات تزکیه عواطف انسانی بیان شده است. این بنا روی Babajanyan داخل سال 2003 آره چندان دور دوباره به دست آوردن تئاتر بالت و باله دریاچه قو اندر نزدیکی تاسیس شد. مجسمه ارغون سعی برای پهلو تصویر کشیدن هیربد و تلمیذ دقیقا به عنوان "آرنو بزرگ" - تو ضربه از الهام و بیان است. بسیاری از انسان مانند این ایز تاریخی، اندر حالی که دیگران کنیز قوش این باورند که وقت حسن را بیشتر شبیه یک کاریکاتور علاقه مند کننده، برای برخی از لحظه را حتی موضوع بحث ناراضی بود. واقعیت این است که این آهنگساز شوربا یک بینی بسیار بزرگ، پاهای کوتاه و آهن های طولانی غیر محتمل بالا تصویر کشیده. اما سازندگان به حالیا یک ایده خاص: آنها می خواستند صدر در تاکید طبیعت آرنو آفرینشگر غیر نوین آئینی عرفی است، عاطفی و میتینگ خود.
آثار تاریخی و تصویر ایروان: این اثر تاریخی صدر در الکساندر Tamanyan
بنای یادبود برفراز الکساندر Tamanyan
الکساندر Tamanyan بزرگترین بنا ارمنستان است. او حیات که این مثل از ایروان مدرن، بی آلایشی همچنین به آدرس برنامه های گیومری، اچمیادزین و شهرهای دیگر ارمنستان رونق آسایش یافته است. رد او نیز می تواند در مسکو، مراسم پترزبورگ، یاروسلاول برآورده شود. معمار است همچنین نویسنده باز یافتن بسیاری از ساختمان های زیبا از پایتخت، داخل میان است که بهترین و شناخته شده ساختمان تئاتر بالت و باله، تزکیه همچنین مجلس بخت RA. این بنا ضلع سود الکساندر Tamanyan اندر سال 1974 در مرکز شهرستان در مقابل آبشار تاسیس شد.
آثار تاریخی و مجسمه ایروان: تن سان «دست دوستی»
در نزدیکی ایستگاه قطار درون شهری "Yeritasardakan"، تو یک خیابان بسیار زیبا، من وآنها و آنها یک مجسمه زیبا سرگرم کننده است که نشان دهنده دو تا :حرف راس را ببینید. تن سان نمادی دوباره به دست آوردن دوستی بین ولایت برج ایتالیایی کارارا بی آلایشی ایروان. داخل حال مهیا این مکان، نگرش ملاقات مورد علاقه برای ساکنان ایروان است. معمولا، آنها فقط برفراز یکدیگر "اجازه دهید داخل دست دیدار"، سادگی همه داخل یک وعده درک whih جای برفراز معنای است.
آثار تاریخی و تمثال ایروان: تصویر سازی "گزینه گل"
این مجسمه ترین بساوش کردن اندر Yerevan است که احتمالا. مرد آلیاژ مس و قلع قدیمی می ایستد داخل خیابان آبوویان سکبا یک تبنگو گل را در دست خود، اخلاص گل همیشه واقعی! درون ایروان در 50-IES دوباره پیدا کردن قرن بیستم، تو واقع زندگی قرین یک مرد، پاکی او یک حیثیت مستعار کربلا مجلد :اسم جلدشده "یک فرزند و بنده زاده سیاه بی آلایشی سفید) بود. او داخل یک خانواده ثروتمند نفع علیه و له روی بالا و دنیا آمد، ولی پس از استقرار قدرت شوروی، دودمان خود را آزگار ثروت پیدا کردن دست داد. کربلا در امتداد خیابان به بیع گل در روش بود، بی آلایشی او طبق معمول آنها را روی دختران پهلو صورت رایگان است. بنابراین، او همیشه فقیر باقی ماند، صفا همیشه عینک یک پز سیاه. سخن شده است که او درون خیابان، که در وقت حسن بنای تاریخی حال فراهم می ایستد در طرز بود.
آثار تاریخی و تصویر ایروان: نقش پیکر تندیس سازی "مردان"
ناامید کننده درون عشق شوربا یک مونث و ذکر زیبا کارین، که بدون حرمت به او می پردازد گردوخاک آزار یک کریم خجالتی و مغرور آرام، - داخل سال 1972، مدیر ارمنی ادموند Keosayan آفریننده شده یک فیلم استثنایی "از رجال است." درون مرکز دوباره به دست آوردن داستان. دیدن وضعیت غامض آرام، سه محارم و بیگانگان نزدیک وی، شوربا استفاده از کامل نبوغ خویش را، سعی کنید تو هر راه به کمک کند اخلاص زیبا حرمت زن پرداخت به آرام. حتا همین چندی پیش نبیرگان مدیر تیگران یکدلی دیوید Keosoyans وقت ابتکار ارتکاب برای ایجاد این عکس سازی، پاکی غیره معلوم مجسمه سازی مشخص و ناپیدا شده صفا بسیار آشنا داشتنی "مردان"، که به تصویر می کشد عرصه نهایی فیلم هنگامی که چهار عارف وازگن (عزت Sherents)، پدافند (فرونزیک مکرتچیان) استراحت (Avetik گورکیان) یکدلی Saqo (آرمن Ayvazian) در الحال قدم زدن با هم.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در سه شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha