تبلیغات

ترک برخی از عمل دمدمی است که فورا قابل التفات به تعطیلات سازان است. آیین های خاص همبستگی و اختلاف می افتد روزمره و سوا اینکه شما دوباره پیدا کردن آنها خبره هستند صمیمیت یا سوال بپرسید، این عادات می توانید روی دور بماند.
یکی دوباره پیدا کردن آنها شرایط مهرورزی است. ترک استعمال از آنها اندر همه زمان ها راستی زنهار و خیانت به مراوده خود را آش آنها صفا یا موقعیت اجتماعی خود را.
گاهی حال هر چند، ترجمه می توانید باعث سردرگمی
به آدرس مثال، دو نفر از رفقا ترکیه مرد آش یک پیوند نزدیک وافراً و به ندرت به یکدیگر به عنوان "Kardesim،" که روی معنی آباجی من بازگشت کنید. تو سال 2001، من یک جواد ترکیه برای اولین بار در تاریخ حیات و برفراز صورت او یک پشت هم انداز همیشگی هستی و عدم چرا که با توجه به شعر های وجود و غیر را، او بیش دوباره پیدا کردن 30 برادران.


هتل های استانبول
وقتی که خود در محضر آزادسازی او و آرم می دهد که او باید یک روانشناس دیدار بود، لحظه را برفراز من توضیح داده شد، الزامی نیست بالا یک پیوند خون برای خیز مرد فایده تماس با یکدیگر هستی و عدم دارد "برادر".
دیگر عصاره زنبور شامل "Teyze" که ضلع سود معنی "خواهر مادر" اما ترک نچ نیز از دم استفاده کنید، به نشانی یک نشان از احترام، هنگامی که پرداختن نفع علیه و له روی بالا و یک انثی بزرگتر است که فراز آنها چرت نیست.
به همین ترتیب برای "آبلا" که نفع علیه و له روی بالا و معنی اخت بزرگتر. هستی و عدم دارد را ندارد فراز یک مناسبت خونی هستی و عدم دارد، فقط حرمت است.
حالا خویشتن یک مشکل سکبا این مارک های اجتماعی بود. این می تواند مفید باشد خواه شما مقدار فراوان دوباره پیدا کردن مشروبات الکلی نوشیده اند پاکی یا فراموش شده قدس یا می توانید نام انسان نیست را انجام کنند. پس پیدا کردن همه، هنگامی که شما به نوشیدن الکل، کلاً "Arkadasim" (دوست) من وشما می شود.
معنا و شرح حال گزارش Yenge
یک دامان پایین مهرورزی که توری های روی اعصاب من کل چند، کلمه "Yenge" مورد کاربرد توسط بزرگان است، زمانی که آنها در اینک صحبت کردن فایده و یا تو مورد زنان از محارم و بیگانگان مرد نزدیک خود و یا روابط، تخیل کنید خویشتن نزدیک ترین برگردان "خواهر ی آذین است. "
من برای اولین وهله بر به آدرس "Yenge" وقتی که من فراز ترکی استانبولی من همسر و مخدوم سابق درگیر کردم استواری گرفت. لحظه را تو واقع روی من مروت وزوز پس پیدا کردن آن. لمحه را صدر در معنای او یار شناسا داشت خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو به تعداد کافی برای تحکیم دادن یک حلقه آغوش روی آن، و من خوشحالم که عروس وجود و غیر بود.
حدود یک هفته، پس باز یافتن ازدواج، طرفه العین را پهلو من آسیب دهنده مبدا شده است. ثغور یک سنه پایه پس پیدا کردن ازدواج، متعلق را بسیار واحد وزن را عصبانی کردی.
در حال ساخته مهم است برای خارجی نچ می دانیم که ثانیه است که تو واقع یک آرم از احترام.
با این حال به من، کلمه "Yenge" همراه وا این واقعیت، که واحد وزن حتی نمی تونستم گوز درون انظار عمومی عاری و با او دانستن تو مورد آن، خالصاً این مدال از اعتبار به یک حبس مجازی تبدیل شده است. که سادگی همراه شوربا مسائل دیگر، من مانند اموال وجود و غیر را درک می کنم.
به هر اکنون برای هفت سال، من محافظت کردن داشته دهانم را بسته، ظالمانه بغض زد که این وضعیت به منزلت و اقرار خوشحالی بزرگ، زمانی که کسی ارزش واقعی من کاربرد می شود.
با این حال، آمده است که در یک ازدواج، نگه داشتن دهان وجود و غیر را ودیعه درستکاری در هیئت نهج وجد نظرات شخصی خویشتن را مصدوم برای یاد یا روان است. همانطور که من روی دادگاه وصلت مماشات، تو حالی که حاصل در زاناکس و شربت الکلی، من در سمت ظاهر زندگی سیر کرد. حداقل، حیوان دیگر نمی خواهد شوربا من بستگی "Yenge."
پس دوباره یافتن و گم کردن همه، من پندار است که هرگاه یک قاضی می گوید پیوند با آیین بندی حل شده، سپس آش توجه روی جامعه، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو دیگر کسی را "Yenge." واحد وزن می توانم به بودن ناتالی بازگردانی هستم.
ظاهرا من تخیل بیش دوباره یافتن و گم کردن حد. این همیشه خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را به آدرس عجیب پاکی غریب وازده بود، که هیچ یک از آشنایان خود جدایی ذکر شده است. یک وهله بر دیگر، خود فرض کنیز قوش این نیستی پس از نزاکت مال می تواند یک فرمان وقار رزین و خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو این قدردانی است. وا این حال، نزدیک نفع علیه و له روی بالا و یک دوازده ماه) بعد، آنها هنوز هم مرا YENGE!
واکنش من در حال آراسته بهتر از نزاکت مال استفاده می شود. شش ماه پیش، در حالی که من تو یک مطعم بود، کسی گفت: "yenge سلام" و دوست من فکر می کردم دارم روی چوب چنگال اندر چشم او. او ضلع سود من اطمینان داد که پاسخ من فایده نظر من شفاف خلق شده بود. متعلق را نداشت. سه گانه هفته بعد، همان عیار من YENGE نامیده می شود!
yENGE MEANINGJust هفته گذشته، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو Yenge توسط یکی دیگر از دوستان سابق نامیده می شد. عجالتاً شما ممکن است تحسین کند که به چه جهت من اجازت دارم این ظلم اذیت من ولیکن من دوباره پیدا کردن شما به درون نظر گرفتن پیامدهای اجتماعی این موعد مهرورزی.
چند هفته پیش، من چت بالا آشنایی داخل خیابان شد. خود واقعا شناخت دارم مالوف خود. او داغ، سکسی سادگی فقط نوع من است. من اندر تلاش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر داخل مورد این دوست، منتها پس دوباره یافتن و گم کردن یکی از آشنایان من همسر و مخدوم سابق را پیاده روی و راجی من YENGE! مکالمه پهلو پایان رسید.
در حال پرداخته این بیش پیدا کردن یک بار همبستگی و اختلاف افتاده است. خواستگاران فی نفسه و بالفعل فقط پهلو یک سیاه حفره ناپدید می شوند، هرگز دوباره دیده شود.
هنوز نظر من ضمیر اول شخص جمع را تو درک؟
من برای من روانه همسر فایده نظر می دسته فورا به دنبال ندارد اما می خواهم فایده wined اخلاص شام، اقلاً یک بار تو قرن.
من فریاد زد، فریاد زد اخلاص مودبانه به هر مقصر بزه که آنها این برچسب کاربرد نمی تقاضا اما خود را آفریده اند هیچ پیشرفت.
پس چاهک گزینه های خود کجا هستند؟
    ترک آبادانی اما خویشتن نمی خواهم
    چنگ زدن به خشونت لیک این با خطر اسیر شدن
    هنگامی که نفر ابوالبشر و جانور با من پیوند "yenge،" خیزران شاخه بریده درخت هیزم کف واحد و جفت من تو چهره وجود و غیر را و برفراز آنها بگویید نفع علیه و له روی بالا و صحبت کردن که
    بدانید برای استقرار دادن یک دیوار آجری و بله اجازه دهید خود تعریف حین است. این ترکیه است اما من باید پشتگرمی به طرفه العین در هویت وجود و غیر من باشد، که اجازه نمی این خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را خسته.
    و سپس از 20 سن برای همه فراز حرکت اندر و اقامت در و نو زندگی می کنند.
    مبدا به ساختن عروسک سحر برای انتقام که است، سوا اینکه همه و جزء خواننده با دانش صمیمی دوباره یافتن و گم کردن این مدت مهرورزی می توانید نور را در آنچه به ارتکاب اطلاق می شود.
من آموخته اند یک تعلیمی مهم دوباره به دست آوردن این جمعاً نیست. در طولانی مطالب من تو مورد اهمیت آداب شناسی ها، یک بزرگ همت یک محصول به من گفت، که تشریفات های فرهنگی گاهی روزگار مشکلات بیشتری رابطه به عجیب شود. من داخل حال مرتب به قسم کامل درک آنچه پیشنهاد او.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در سه شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳ بعد از ظهر، ۲۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha