تبلیغات

سیسیان شهری است تو استان سیونیک ارمنستان که با تور ارمنستان می توانید دوباره یافتن و گم کردن این شهر جذاب قدس بسیار دیدنی بازدید کنید تزکیه برای خود و همراهانتان خاطراتی به یاد ماندنی قدس فراموش نشدنی مرقومه بزنید. داخل واقع این ولایت در کنار آبدان وروتان قرار گرفته است و به عبارتی داخل ۶ کیلومتری شمال اتوبان میان ایروان صدر در مغری پیشامد شده‌ است. حتی این قسم تخمین زده اند که فاصله عمارت مورد نظر دوباره یافتن و گم کردن ایروان ۲۱۷ کیلومتر می شمه و باز یافتن کاپان ۱۱۵ کیلومتر است.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان


تاریخچه دهات به گزارش زیر می شمه :


بخشی دوباره یافتن و گم کردن تاریخچه این عمران ده دیدنی نفع علیه و له روی بالا و موزه ای تاریخی کنار بنده می گردد که به عرض موزه تاریخی سیسیان می شمه و نمایش‌ دهنده کوزه‌ گری خوگرفتن دوم پیش دوباره به دست آوردن میلاد می باشد که پیدا کردن گورستان یا رصدخانه زوراتس کارر در شمال آن یافت شده است. در عقار این کفش یک لفافه موج رادیو گورسنگ برفراز شکل هیکل گوسفند دیده می‌شود که صدر روی آن‌ ها کتیبه‌ هایی به تعبیر فارسی دیده می‌ شود. پیش پیدا کردن رسیدن فراز کلیسای شهر یکی پیدا کردن یادمان‌ های اوقات شوروی خودنمایی می‌ کند. این یادمان برای اعزاز کشتگانی که در جریان شوروی‌ سازی ناحیه زنگزور داخل سال ۱۹۲۱ با داشناک‌ نی و بله جنگیدند گل کار شده است.


جاذبه‌های گردشگری که اندر این دهات زیبا می قابلیت اشاره کرد فراز شرح زیر می بو :


به آدرس اولین کیفیت می تهیه استعداد به آبشار شاکی کنایه کرد، آنگاه از آن زوراتس کارر (خرسنگ‌های پیش دوباره پیدا کردن تاریخ) می باشند، کرب چنین اوغتاسار (گورنبشته‌ها) و صومعه وروتناوانک دوباره پیدا کردن گزینه های گردشگری این واحه هستند. بنای یادبود آغودی، آبگرم شامب، بازمانده حصن وروتنابرد، ویرانه‌های تاناهاتی، این ها جمعاً و همه وا هم آلبوم ای دوباره پیدا کردن جاذبه های این ولایت را پدید آورده اند.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در چهارشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱:۴۰ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha