تبلیغات

عارف و فرهنگ پرور شگفت انگیز به شرف مولانا یک نوبت گفت که "عشق نمی توانمندی توصیف کرد. باید مزه رب شود ". او گفت: این کلمات بیش دوباره به دست آوردن 700 سنه پایه پیش، درون عین حال ناس هنوز هم اجل و انرژی صرف جستجو برای تعریف کامل دوباره یافتن و گم کردن عشق. استفسار بهتر به درخواست خواهد هستی و عدم ...
آیا فکر می کنید که جملات سخت و یا اقدامات می تواند احساسات قریب به همبستگی و اختلاف بیرون کشیدن؟
آیا فکر می کنید که درک بیشتری از سایر فرهنگ ها صفا اعتقادات یک حاجتمندی است؟
آیا فکر می کنید که شفاعت آگاهانه گشایش دانش ما، ما می توانیم استراحت درونی لنگه یابید؟
پاسخ خود به کامل سوالات ذیل می "بله" صفا این است که، چون آری من علاقه مند پهلو پیدا کردن دانسته ها بیشتر درون مورد امتحان صوفی خودی در ترکیه وساطت وبلاگ نویس جانان Jools سنگ برفراز من معرفی شد. این رویداد آبادی روز شفاعت همان مردمی که اجرای "راهب موعد یک ماه" برنامه در تایلند برگزار می شود.


تور آنتالیا
رقص دراویش
همه آستانه یک آزمایش صوفی یار شناسا خواهد شد ستاندن یک ارتکاب آگاهانه برای اثر دانش خود، یادگیری درون مورد انشعاب دیگری از ادب ترکی و به درک بیشتر احساسات پیچیده ای است که تو بدن دد دیو به طوری که ندرتاً تجربه.
قبل از اینکه من درون رفتن نفع علیه و له روی بالا و توصیف آنچه روستا روز آزمون صوفی مونس است، خود می خواهم که فکر پنداری کنیم که برخی از ناس از قلندری حکمت و کلمات مسن تر و کهتر مولانا شاعر مخبر نیستند بنابراین در اینجا یک بارگاه سریع است ...
عرفان چیست؟
تصوف درون چند زمین وجود ندارد. این اعتقاد که یک بی بدیل :بی بدل نیست که برای زندگی پس دوباره یافتن و گم کردن مرگ خاموش کنید تا آن را به کردگار نزدیک آبدیده است. آنها می توانند یک حالت آسودگی درونی، مهربانی و عطا به منظور روایت کردن آنها را به رب نزدیک نم در این زندگی واحد و جفت یابد.
اگر شما تا اینکه کنون دیده اند باله دراویش ترکیه زمانی که آنها در حالیا چرخش در دوروبر در محافل، سپس از لمحه که عتبه اول است. تمام یک از دراویش دوار گردان شیوه قلندری حکمت و نیز یک صوفی نامیده می شود. است اندر نظر گرفته استحاله عرفانی و داخل ترکیه؛ متعلق عالی برای معرفی شناسایی آناتولی است.
مولانا کفش و مولانا گور سنگ مدفن (مسجد یکدلی موزه بالت دراویش داخل Konya - عکس پیدا کردن فلیکر)
که مولانا بود؟
مولانا
تصویر مولانا پهلو تصویر کشیده درون تصویر Book- میانجیگری ژرژ Jansoone
در خور در حال حاضر، او وضعیت گمنام به عدد به نشانی میلیونها شخص از مردم او را آش تنها ارزش کوچک خود امان شوید. او به آدرس یکی دوباره پیدا کردن شاعران پرفروش دما ما است که کاملا یک افتخار وا توجه نفع علیه و له روی بالا و او داخل قرن 13th زندگی طبقه.
به مقاوله یونسکو "مولانا یکی دوباره یافتن و گم کردن اومانیست بزرگ، فیلسوفان اخلاص شاعران که بالا بشریت تعلق تو تمامیت آن است"
نقل قول های نامی و بی نام از مولانا عبارتند دوباره یافتن و گم کردن ...
"مردم دنیا انجام اندر خود نظاره کنید، و به طوری که آنها را بیغار یکی دیگر"
"به یاد داشته باشید، باب ورودی به صنم خانه است در درون شما"
"وظیفه ما این است برفراز دنبال برای عشق، بلکه صرفا فراز دنبال یکدلی پیدا کردن تمام موانع در درون نفس است که من وتو را درون برابر آن خلق شده است"
پس از هنگام مولانا، پیروان اندر ترکیه تشکیل تفرقه Mevlani تصوف اندر غیر این پوست به آدرس رقص دراویش قونیه متمایز شده است.
عملکرد که در طرفه العین اطراف می چرخند برای رسیدن به صلح درونی جانانه گردشگران شوربا این حال تعداد کمی از ناس به یاد باورها صمیمیت ریشه های خود را می باشد. این است که همه کلکسیون ای برای تغییر با امتحان صوفی عارف
صوفی
چرخندگان دراویش قونیه
صوفی عارف آزمون - مصاحبه شوربا خالق این برنامه، ایرلندی بی آلایشی استرالیا اصل کاسه ساز
بن Bowler1 - نبا یادداشت الهام بن. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بیشتر درباره خودتان و پهلو همین دلیل شما ایجاد تجربه صوفی عارف
خوب، من رب سازمان بافندگان جهانی است که یک شرکت فرهنگی تزکیه اجتماعی فعال داخل اروپا صداقت آسیا است. مرام ما "یک جهان، یک خانواده" است.
ما در حال شناخته شده ترین اندر سراسر آسیا برای بنام ما Monk برای یک ماه آتشگاه اقامت است، که یک نقشه غوطه وری بودایی اندر تایلند است که باز یافتن سال 2008 فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش بوده است.
در ژانویه 22 2012، من وایشان خواهد شد داخل حال ارتکاب اولین تجربه عارف صوفی اندر ترکیه خواهد شد که اندر مکان های دوباره یافتن و گم کردن استانبول تزکیه قونیه است. من وشما تقریبا فایده طور کامل رزرو، بنابراین روی طور جدی صدر در تاریخ های دیگر سازماندهی بیشتر در سال.
 2 - خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بیشتر تو مورد آزمون عرفانی صوفیانه بگویید. چگونه آدم را به آثار مولوی و صوفیگری معرفی؟
هدف دوباره یافتن و گم کردن این برنامه صوفی مالوف است برای نمودن به ناس یک تجربه معتبر پیدا کردن تصوف قدس عرفان به عنوان توسط جانبازان داخل سراسر منطقه آناتولی ترکیه ایفا به جریان انداختن می شود.
"این است که داخل مورد تبدیل مذهبی بلکه یک هدف ترویج درک بیشتر بین سیرت ها سنت ها و ساخت این پل دد دیو دوستی و معاشرت دوستی دلسوز که می تواند ما را به آشتی منجر نمی شود. از نفس خواهد شد یک تجربه معنوی شخصی، وا الهام باز یافتن مولانا و شفاعت مدرن تزکیه روز صوفیان هدایت "
3 - نقشه سفر نفع علیه و له روی بالا و طور کلی برای امتحان چیست؟
مهمانان خواهد در میان مسلمانان محلی صوفی زندگی می کنند و اقامت در یک تسلیم تاریخی 400 ساله صوفی. آنها، کلیسا پاکی کنیسه خدمات پیوستن به، تماشای باله دراویش در عمل و همچنین لحد شاعر مشهور عالم مولانا رجعت کنید. برای شکستن تا تو برنامه سفر، من وایشان نیز محتوی تور گشت و گذار پیدا کردن جاذبه های مشتهر تاریخی قرین کاخ توپکاپی صداقت مسجد آبی در استانبول.
4 - چطور می توان دد دیو پیدا کردن دانسته ها بیشتر اندر مورد آروین صوفی مونس و همچنین سازمان شما؟
همه موقتی موقت و دیرپا در صوفی عرفانی وب سایت امتحان می کنند صداقت یا افرادی که می توانید ضلع سود من شخصا درون ربط - طرح ای برای آینده بلی ناتالی. سازمان دیده بان این هوا برای برنامه های فرهنگی مسیحی پاکی سیک!

+ نوشته شده توسط Worldcrm در سه شنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰ قبل از ظهر، ۳۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha