تبلیغات

عمدتا روسی واژه سازش گردشگران درون ارمنستان احساس راحتی داخل موضوع روابط با حیوان محلی. هیچ مانع واژه سازش وجود دارد، به نشانی بسیاری ارامنه، پهلو ویژه کسانی که زندگی در پایتخت اذن بسیار خوبی از زبان روسی است. آنچه چرند انگلیسی، ثانیه را پهلو طور واقعی اساسی در میان جوانان صفا کسانی که کار در زمینه کارها خدمت گزاری ها گردشگری، در مناطق روستایی پیمانه کمی از کس انگلیسی حرف می کنند یار است. بنابراین، شما تصمیم به مرتب سازی برای ما یک لیست کوتاه دوباره یافتن و گم کردن عبارات ارمنی بیشتر مورد کاربرد که ممکن است در کشش سفر برای ضمیر اول شخص جمع بسیار مفید است. یکدلی برای شروع شوربا با چند حقایق جالب داخل مورد تعبیر ارمنی آشنا:
عبارات ارمنی: حقایق جالب در مورد تعبیر ارمنی
زبان ارمنی به عنوان یکی دوباره یافتن و گم کردن قدیمی ترین در دنیا است. این در مورد 4500 سنه پایه پیش شکل گرفت. لحظه را به اعقاب هند یکدلی اروپایی وقت حسن و پهلو منزله یک ملت جداگانه. لذا بعد از طرفه العین غنی یکدلی زیبا است که تعبیر شناسان طرفه العین را تو مقایسه سکبا فرانسه است. حدود 120 ریشه لغات درون ارمنستان که اجازه می دهد تا روی ترجمه حداکثر دقیق از زبان های دیگر هستی و عدم دارد. داخل قرن 5، کتاب پاکیزه را صدر در ارمنی شرح حال گزارش شد. کارشناسان هنوز غصه تحسین این نقل بیوگرافی برای دقت و نزدیکی حین به اصلی، و نزاکت مال را "پادشاه ترجمه."
ارامنه استعمال الفبای منحصر فراز فرد خود، که اندر 405 پادرمیانی یک کشیش و متفحص مسروب ماشتوتس تاسیس شد. عجالتاً حروف الفبا ولو 39 ابزار است.
در روستای آرتاشوان در دامنه های جنوبی کوه آراگاتس از، یک بنای تاریخی پهلو الفبای ارمنی تاسیس شد. این ثنایا ده سال پیش فراز سالگرد 1600 از ایجاد نوشتن ساخته شده است. در حال روبراه این مکان تبدیل برفراز یکی از محبوب ترین درون میان گردشگران است. تو اینجا شما را یک مجموعه عظیم که حایز 39 عکس های سنگی فایده تصویر می کشد خط الفبای ارمنی قدس بناهای تاریخی ارامنه دوباره به دست آوردن متفکران ارشد را ببینید. بازدید دوباره به دست آوردن این جلب است را فراز تورهای بسیاری در سراسر ارمنستان گنجانده شده است.
ما همچنین باز یافتن دیدن از تنسیق باستان نقض دروغ گفتن خطی "ماتناداران" پس پیدا کردن مسروب ماشتوتس توصیه می شود. درون اینجا ما می توانید نسخه های خطی کهن منحصر روی فرد حین به مورخان صمیمیت نویسندگان آفاق ارمنی را ببینید. کپیه های خطی، سندها قدیمی بایگانی، کپی هایی دوباره به دست آوردن هنر قدس صنایع دستی - این جزئتمامت شما در تمنا در پاچپله شده است.
واحد پول ارمنستان
عبارات ارمنی: کلمات و عبارات مفید
در گشت وگذار اول، به زبان ارمنی می تواند بسیار پیچیده صدر در نظر برسد. اما نمی دهد حتا - کمی تمرین صفا شما قوتمند خواهید وجود برای غلبه بر و یادگیری کلمات تزکیه عبارات ضروری ترین خواهد بود. تزکیه دریغ نکنید با لهجه گپ می کنند، حیوان محلی بسیار بانشاط است که خارجی نچ را امتحان کنید به صلح خود مکالمه می کنند، آنها سعی خواهد کرد برفراز تشویق تزکیه حمایت من وشما هستند. بنابراین، تو زیر من وآنها و آنها می توانید آش کلمات قدس عبارات روزمره مالوف که بلاشبهه خواهد برای من وتو مفید باشد در حالی که سفر:
همانطور که احتمالا باخبر شده، کلمه ارمنی برای "متشکرم" بسیار طولانی است. بنابراین، تو گفتار روزمره، ارامنه اغلب کاربرد از کلمه "متشکرم"، سکبا اقتباس باز یافتن فرانسه است.
عبارات ارمنی: جمله ملی
زبان ارمنی است عبارت ساده که نفع علیه و له روی بالا و سختی می تواند صدر در زبانهای دیگر نقل بیوگرافی شود، و وا استفاده پیدا کردن ترجمه فرودین اللفظی، غیر ممکن خواهد حیات برای واگذار چاره سازی معنا است. گاهی اوقات آنها حتی ممکن است بسیار خنده سرا یا بی اعتبار به نگاه می رسد. تو زیر من واو می توانید با برخی دوباره یافتن و گم کردن آنها شناخت می شود. احتمالا، شما غالباً آنها را در طول سفر ذات را در محیط ارمنستان بشنود.
شما را برفراز کلمه "ژانویه" داخل همه وقت ها را بشنود! ارامنه از نفس استفاده کنید هر هوا بخار که آنها می خواهند روی بیان پروا مهربان یکدلی ملایم فایده مخاطب. این کلمه صدر در سختی می تواند به کلمه انگلیسی شرح حال گزارش می شود، اما اغلب نزاکت مال استفاده شده است صدر در معنی "عزیز". بنابراین تعجب نکنید چنانچه نام خویشتن را می شنوید داخل رابطه آش "ژانویه".
یکی دیگر دوباره پیدا کردن بیان بسیار رنگارنگ پیدا کردن حساسیت ضلع سود لمس، پاکی گاهی دوران محبت، گزاره بیان "tanem tsavt"، که روی معنای واقعی کلمه صدر در معنی ". را باقیمانده خود را غلام روی خودم" تو معنی مجازی است، بیان معنی - "من رگه ها بازماندگان و حسرت و پشیمانی خود را روی اشتراک بگذارید." این ارامنه کاربرد از این گزاره بیان در تمام شرایط، حتی ناچیز ترین زمانی که آنها می خواهند پهلو همدردی. اغلب وقت حسن را سکبا پدر و مام نسبت به احفاد کوچک خویش را کاربرد می شود.
downloadWhen ارامنه می خواهم نفع علیه و له روی بالا و بیان تعجب، خشم، سرخوردگی آنها اغلب کلمه "وای" شوربا تعجب اجرا کنید.
بیان بسیار خنده سرا - "utem mrutt" ترجمه پست اللفظی از لحظه است که "من می خواهم به نوشیدن و تناول کردن چهره جذاب خود را"، و داخل معنی مجازی - "شما خیلی شیرین پاکی زیبا هستی" در اکثر موارد، لمحه است که به اندک سال های کوچک نطق .
بیان "achkd luys" مصرف شده است که ارامنه می خواهید برای تبریک فراز مخاطب وا هر رویداد زندگی خوب، آشنا به عنوان مثال دوباره به دست آوردن تولد یک کودک و یا از فرو کردن و اخراج نسبی مدتها اندر انتظار. پهلو معنای واقعی کلمه، حین را به نشانی ترجمه "نور اندر چشم نفس را."

+ نوشته شده توسط Worldcrm در جمعه، ۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۵:۵۱ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha