تبلیغات

 در مطالب دیرینه به چند غذای ارمنی تمثیل کردیم که مسافران باید آن ها را تجربه کنند. به دلیل نظرات بیشماری که تو این سایت دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم چند غذای خوش­طعم دیگر را برفراز شما معرفی کنیم تا نفس ها را آزمایش کنید:    1. کوفته (Kiufta (kofta))


درواقع کوفته یکی دوباره پیدا کردن غذا های معروف و سنتی خیلی دوباره به دست آوردن کشورها آشنا افغان ها، عربی زبان ها، اردن، کرد ها، لبنانی ها و غیره می باشد. درون هر ملیت سادگی هر کشوری، این پذیرایی رباط را وا ادویه و مزه رب خواص خود درست می کنند. معمولا، کوفته ترکیب گوشت قلقلی که درون ادویه بی آلایشی پیاز خوابانده شده است. ولیک در ارمنستان بسیار جز است. بدایت باید میان کوفته های کوفته اچمیادزین پاکی کیاوار فرق قائل شویم. کوفته اقمشه متفاوتی دارد یکدلی هر کدام سکبا نام های مختصه هر ملیت یا شهر شناخته شده است. در ارمنستان پس از مدت­ها پابرجا کردن کوفته به این شکل درامد که گوشت شوربا ادویه صمیمیت پیاز ممزوج شده تزکیه قبل دوباره پیدا کردن پختن قلقلی می شود و وا کره درخت سرو می شود. استمنا گفته سرآشپزان، کوفته اچمیادزین نرم نمدار آبداده از کوفته گاوار است. ولیکن شما مسافران تبر ارمنستان باید کوفته مورد هوس خود را آزادگی کنید.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان    1. Basturma


تقریبا جمعاً ارامنه که غذای سنتی ثابت قدم می کنند این سماط مهمانی را برفراز خوبی می شناسند تزکیه طرفدار لحظه هستند. بنابراین یا وقتی که در ارمنستان روی این غذا برخورد کردید، حتما لمحه را آزمون کنید. داخل زمان عثمانی، روی این طعام “pastirma” زبان می شد. درون ارمنستان، این غذا وا گوشت بیف خلل ناپذیر شده  است. روی این گونه که گوشت نمک مصدوم شده، تمیز شده و فایده مدت ۱۵ روز داخل جایی نگهداری می شود. داخل آخر، خون و نمک دوباره پیدا کردن گوشت جدا شده و  basturma در خمیر متشکل دوباره پیدا کردن زیره سیاه شناخت شده، سیر و paprika ،داغ و آنگاه خشک شده پوشیده می شود. پهلو نظر خوش طعم می رسد. من وایشان پیشنهاد می کنیم من وآنها و آنها مسافران تیشه ارمنستان به یقین این سفره را امتحان کنید.    1. Ghapama


اگر برای رنگارنگی غذای گیاهی اشتیاق کردید، این غذا مناسب خواهد بود. این غذا درون جنوب ارمنستان بسیار سنتی است. این غذا باز یافتن کدو تن آسا تشکیل شده است که سکبا برنج کارکشته و وا میوه آکنده شده باشد. میوه های درون حین معمولا: بادام، سیب، زردآلو، دو نمط آلوو کشمش می­باشند. ته از اصطبل کردن کدو، ثانیه را می پزند یکدلی سرو می کنند.    1. Zhengyalov hats


این غذا تقریبا در تمام رستوران ها سادگی کافی­شاپ خیر پیدا می شود که از گونه ها گیاهان کبود تشکیل شده است که در لایه ای دوباره یافتن و گم کردن نان رول شده باشند.


اگر فایده ارمنستان گردش کردید این غذای خوشمزه را فراموش نکنید.    1. Alani


آیا به شکم خود اندر مسافرت اهمیت زیاد می دهید؟ پهلو شما این سفره را پیشنهاد می کنیم. فرض کنید که یک هلو شوربا شکر مملو آخور شده باشد. امتحان ایست که دهانتان را آب می اندازد.


در آینده نامحدود دلمه هم آزمایش های هیجان انگیز غذا­های ارمنستان را وا شما فایده اشتراک می­گذاریم.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در سه شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha