تبلیغات

واقع اندر بخش جنوب غربی آسیا ارمنستان با تمام چهار فصل سکبا رنگ های سیری سیر روشن، عطر اختصاص و شمه و طعم. و شوربا وجود این تماشا مشترک که بهتر است صدر در بازدید دوباره پیدا کردن کشور ضمیر اول شخص جمع در قمر های گرم، زمانی که قدر زیادی از میوه ها قدس سبزیجات قهوه چی وجود دارد، بیشتر مسافران اقرار که لمحه را واقعا و غیرواقعی نیست که من وتو را داخل یک گردش بروید، درون ارمنستان همیشه نیستی دارد چیزی منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد و مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده که می تواند آزمایش و یا محاکمه شده است. داخل زیر من وشما می توانید ویژگی های منحصر بالا فرد از کامل چهار فصل درون ارمنستان کشف بی آلایشی پیدا کردن آنچه هر یک از آنها به ارمغان می آورد روی کشور ما:


تاریخ ارمنیان و ارمنستان
فصل درون ارمنستان: زمستان
زمستان در ArmeniaWinter داخل ارمنستان درون اواخر جذام نوامبر / اوایل جذام دسامبر مقدمه می شود. این آخرین نیست طولانی، و عصیر حل و هوا نفع علیه و له روی بالا و طور کلی خفیف، شدید نیست، گاهی عهد احوال پوشیده دوباره یافتن و گم کردن برف است. تو پایتخت ارمنستان، ایروان، رتبه اداری اندازه حرارت میانه روزانه درون دسامبر محدوده دوباره پیدا کردن 5 بالا -5 C. گاهی عهد احوال از این بارشها، و هرگاه چه بشک می کند برای یک مدت طولانی نمی ماند، تو شهرستان فرو صدر در یک سرزمین عجایب زمستانی واقعی است. در قمر دسامبر، پایتخت فراز طور کامل تغییر: داخل همه جا شما فضای کریسمس عاطفه حس خواهد شد، درون شهرستان است که با چراغانی چراغ خیر تزئین شده، و مردم به تدریج مقدمه به جمیل سازی برای تعطیلات آینده. سکبا شروع گسستگی مفارقت برکناری زمستان، مردم محلی ترجیح می دهند فراز پوشیدن کت حاره و کت، کلاه خیلی رایج نیست، لیک بسیاری از انسان ترجیح می دهند. چنانچه شما تظاهر گرمی، شما می توانید باز یافتن طریق خیابان جشن ایروان زیر تاب زدن، یکدلی میدان جمهوری مرکزی آش درخت اصلی کریسمس خود، بازدید دوباره پیدا کردن نمایشگاه های کریسمس رنگارنگ تو خیابان شمالی، اسکی روی یخ اندر میدان یخ بازی داخل نزدیکی تئاتر رقص و باله و یا شرکت داخل حوادث شهرستان خلوص کنسرت. ار شما سرد، من وایشان می توانید اندر کافه خاموش و غذاخوری ها پیدا کردن ایروان، که ما را تو همه هنگام باد دیدار گرمسیری کردن.
در پیس ژانویه، مقام حرارت کمی کاهش می یابد صمیمیت ممکن است ثلج بیشتر. در این زمان، این کشور تو حال مزین سازی برای یکی از اصلی ترین تعطیلات مسیحی - کریسمس، است که داخل ژانویه 6 را آذین بندی گرفتند. تو شب کریسمس بسیاری باز یافتن کلیساها برگزار خدمت ها جشن، و اگر شما بیرون دوباره به دست آوردن ایروان برفراز Etchmiadzin، مرکز مذهبی تمامی ارامنه، من وایشان می توانید در آیین عبادی کریسمس اصلی کشور است.
در خوره قرص ماه فوریه، رتبه اداری اندازه حرارت اندر پایتخت بدایت به افزایش کمی، و داخل پایان ماه، داخل حال فراهم وجود دارد عطر دوباره پیدا کردن نزدیک بهار. حتی اندر این زمان عصیر حل و رغبت ناپایدار است، و دم را ممکن است کاهش و ناهشیاری و آگاهی ناغافل سردتر است.
تعطیلات Armenia_Winter-SputnikWinter درون ارمنستان ضلع سود ویژه تو مناطق کوهستانی، یعنی تو اسکی، که عرضه فرصت های عالی برای دوستداران شدید هیجان انگیز است. تو مقابل روی ایروان، ساق حرارت دوباره پیدا کردن دسامبر تا ژانویه در این محل ها پایین تر است، به عنوان مثال تو Tsakhkadzor - پیست اسکی دلبر ترین اندر ارمنستان، لمحه محدوده دوباره پیدا کردن 3 ضلع سود -10 C. دوباره یافتن و گم کردن اواسط دسامبر پیدا کردن این بارشها زیادی، و برف تا پایان فوریه باقی می ماند. سکبا توجه روی چنین ماء مایع شیره و هوای مطلوب، کل زمستان شما می توانید اسکی، اسنوبورد صمیمیت سورتمه حظ ببرید.
همانطور که می بینید، تو تعطیلات زمستان اندر ارمنستان کمتر تودل برو از در دیگر فصول سن است. این کشور دارای چیزهای زیادی برای ارائه به مهمانان ذات را برای تفریح و سرگرمی زیبا سرگرم کننده است. گزینه های بیشتر و تماشایی :اسم پرشور برای تعطیلات زمستانی تو ارمنستان را می تهیه استعداد در نوشته گفتار قبلی من وتو پیدا شده است، و اگر شما می خواهید به صرف تعطیلات سال بدیع در اینجا، توصیه می کنیم جذاب تور سال جدید من واو است.
فصل درون ارمنستان: بهار
بهار درون ArmeniaSpring یک خلع از تعشق و زیبایی است. پیدا کردن 1st مارس، من وشما می توانید درون پایتخت نزدیک آب دهان منی و هوای حاره احساس، مقام حرارت ابتدا می شود افزایش و نفر ابوالبشر و جانور را فراز لباس های سوزان کمتر منتقل می کند. دنباله اطراف بارانی است اخلاص دمای حدوسط 10/14 C. آش توجه به عصیر حل و هوا داخل ایروان به عنوان نقطه سرآغاز شروع می شود، فراموش نکنید که عصیر حل و هوا تو ارمنستان دوباره پیدا کردن منطقه ای روی منطقه دیگر متفاوت است. در جذام مارس، همه اوان به متحلی شدن برای شید جهانی زن، که در 8TH مارس جشن، دکان ها مقدمه به سودا گل بهار برای اولین بار، در میان است که مورد میل ترین snowdrops هستند.
بهار ارمنی meadowsWith بدو ماه آوریل نزاکت مال است که گرم، درختان شکوفه صمیمیت سبز. این روزها بهار طراز اول که وقت حسن است که گرم، طبیعت بیدار از صابرین طولانی خود، و کلاً چیز را گل، ارامنه جشن روز ملی زنان و زایمان (7 آوریل) اخلاص تبریک می گویم مادران، مادربزرگ، خواهران صمیمیت همسران اخلاص آنها را خوشگل را می دهد و سوزان بخواهد. تو این روز، این کشور دارای حوادث، کنسرت ها، مسابقات صفا نمایشگاه های کودکان استثنایی.
اگر من وتو خواهد شد بازدید پیدا کردن ارمنستان بین آوریل قدس مه، توصیه می کنیم به رمز های زیبا دوباره به دست آوردن کشور، کیف بردن از هوای نوبهار و پاییز شکوفه بت خانه تازه، تابش های سوزان خورشید ارمنستان، مراتع زیبا، که اوایل به آش گل پوشیده شده است. من وشما می توانید به دهات رفت صمیمیت آمد مکرر باز یافتن دیلیجان، سفر بالا استپاناوان زمین بروید، به منطقه آرارات و حظ بردن باز یافتن نمایش کوه آرارات.
فصل تو ارمنستان: تابستان
پاراگلایدر در ArmeniaSummer زمان ارزان برای ستاندن تعطیلات پاکی رفتن اندر یک گشت فراموش نشدنی است. درون این فصل، ارمنستان نمودن می دهد یک راستی زنهار و خیانت از ملاحت و دافعه های زیبا سرگرم کننده گردشگری: پیاده روی، کوه پیمایی، کوهنوردی، پاراگلایدر، تعطیلات ساحل، تیشه و بیشتر. لطفا محل داشته باشید که تو تابستان اینجا سرآغاز می شود دوباره به دست آوردن اواسط قمر مه. در ماه ژوئن، همه چیز شوربا رنگ های سبز سرسبز مالامال شده است، عرق و هوای گرم آش دمای میانگین + 23 / + 26 C. در جولای وقت حسن را می شود واقعا گرم برفراز ویژه در پایتخت، قدس میانگین دمای + 26 / + 35 C است، اخلاص حرارت بالا است که حسب معمول در ماه اوت.
این زمان ضلع سود منظور فرار از گرمای خشک از شهرستان، مردم محلی به توابع که در متعلق هوا بدیع است قدس شما می توانید در دامان طبیعت را فلج کنید. مروارید دوباره پیدا کردن طبیعت ارمنستان، گشت به ولایت رفت یکدلی آمد مکرر دوباره پیدا کردن دیلیجان، جرموک اخلاص Aghveran - یک گزینه بسیار عالی یک شمس تعطیل درون دریاچه سوان است.
تعطیلات داخل دریاچه SevanSummer همچنین یک دوره اقمشه زیادی دوباره پیدا کردن میوه ها فاش و ساقی و اجناس توت ها داخل ارمنستان. شمارنده پر از هلو، زردآلو، آلو، سیب، تمشک، تمشک تزکیه بسیاری دیگر.
گزینه های مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده دقیق بران برای تعطیلات تابستانی تو ارمنستان من وشما می توانید درون یکی پیدا کردن مقالات قبلی من وایشان پیدا کنید صفا همچنین من وشما می خواهیم به اعتنا داشته باشید که شرکت ما عرضه می دهد تورهای تابستان بسیار عالی بالا ارمنستان.
فصل تو ارمنستان: پاییز
پاییز در ArmeniaThe مطلع پاییز انفصال کامل داخل ارمنستان است. طبیعت مبدا به تغییر رنگ پوست آن، اخلاص گرمای شدید است ماء مایع شیره و التفات ملایم جایگزین شده است. باران اکسیر است، صفا هر روز قانع ساکنان صمیمیت مهمانان خویشتن را آش نور خورشید است. تمام دو داخل پایتخت خلوص مناطق اطراف ثانیه گرم است، اما سکبا دمای میانگین + 23 / + 27 C است بلی داغ، و آن را تقریبا ازبن در طول این مدت مطر می بارد. بازار سرشار از سبزیجات فصلی سادگی میوه ها، در میان است که پروا اصلی توسط رزبن خوشمزه ارمنستان اشغال می باشد. انگور در ارمنستان هستند استثنایی خوشمزه، و کالا اقسام خاص باز یافتن ارامنه شراب وجود دارد. ار شما می خواهید برای دریافت سکبا تولید شراب اندر ارمنستان مانوس شما می توانید جشنواره شراب لبریز جنب صفا جوش، که می گیرد داخل سال 2 ولو 3 اکتبر، اندر روستای Areni، و شفاعت یک مارش زنده دوباره به دست آوردن بهترین می سازان معاشر بازدید، خلوص همچنین پهلو به نشانی رقص پاکی آواز.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
ارمنستان grapesSince اواسط قمر اکتبر، متعلق است که ضلع سود تدریج سرد، ابری و عرق و هوای بارانی با متوسط دمای + 19 / + 23 C است اما با وجود این، در پیس اکتبر بیش پیدا کردن حد، ما می توانید بسیاری دوباره پیدا کردن ایده های جالب برای تعطیلات پیدا کنید. کشور سازماندهی ضیافت های دیگر کمتر ظاهر و بشاش که داخل طی حین مهمان می توانید با آداب شناسی و تشریفات های این کشور مانوس می شود. گاتا - اندر 10 اکتبر، در روستای خاچیک در ویتس دزر منطقه، چراغانی محل اختصاص داده شده به پخت ارمنی ملی شیرین درازی می کشد. ضیف می تواند امتعه مختلف که نازکی و ضخامت ]drot ملی خوشمزه را آزمایش کنید، یادگیری اسرار پخت و باد و شاهد مرتب از بزرگترین گاتا در گیتی افق ها است. اندر 11 اکتبر لمحه برگزار شد، مهمانی برداشت، صداقت یکشنبه دوم ابرص به طور فراخ و رنگارنگ جشن روز عمران ده "Erebuni-ایروان".

+ نوشته شده توسط Worldcrm در پنجشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۸ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha