تبلیغات

طی این موعد من تو ترکیه، من روی دیدن زنان محجبه شده اند. نشان دادن چهره خود را، اما پنهان سازی موهای خویش را، نسل جوان دلیل شده پوشیدن حجاب مرسوم و دمده روز وا مفهوم شیک اسلامی است. خود دیگر یک تماشا دوم را در بانوان محجبه اخلاص به پیوستگی های عجیب صمیمیت غریب که آداب شناسی اجتماعی راغب آن، پوشیده ستر خودم.
این یک رمان متفاوت وجود زمانی که من اندر بیپازاری، یک منطقه نزدیک نفع علیه و له روی بالا و پایتخت ترکیه واقف شده است؛ آنکارا. این منطقه در تاریخ عثمانی غرق قدس یک پست حقیقی تجاری داخل قدیمی شاهراه ابریشم در حال به کاربستن از باختر به بابل بود.
هر طرح در حالا به ترکیب سادگی ایستادگی کردن به نشانی یک توریست نفع علیه و له روی بالا و زودی فراموش شدند. من نمی تواند متوقف خیره در عظم اصل قدیمی بران از نسوان مادینگان و رجال بیپازاری! من قدیر به احتیاط هستی و عدم چرا که سبک خویش را پیدا کردن روسری خویشتن گرفتار.


تور ترکیه
دیگر در درازی از سبک های عادی، دم شبیه یک شال پهلو جای یک حجاب. پوشیده خارج از خانه، میان بند بالاپوش بالای کالبد بدنه خود را تحت استتار و امتعه رنگ خیر و نمونه های دائی خال. این قسمت قطعه مهمی از کمد وضع افاده برای یک مادینه مسن برا است یکدلی همراه سکبا لباس Bindalli، بخشی دوباره یافتن و گم کردن هویت خویش را شکل میدهد.
من جمیع یک از پایه نژاد جوان وا پوشیدن شال افراخته / روسری سر، که دستگاه من آش یک پرسیدن خال خال. آیا آنها آلامد اتخاذ به عنوان مسن تیز خواهد شد سادگی یا مقام bürgü دوباره به دست آوردن بیپازاری نفع علیه و له روی بالا و کتاب های تاریخ در 50 سال دم محدود؟ روند تظاهر همیشه در کشش سال تغییر خلوص من زیر این وا علاقه زیادی خواهد بود.


دور در تو دیوار حیاط سنگ افزایش یک کارگاه کوچک و یل جنگاور و خاکی بود. چشمانم را squinted واحد وزن را باز یافتن طریق سن پنجره های قدیمی لون رنگ چهره آمیزی خیره، درامان نیستید که آیا این دکان open.An پیرمرد اندر را لخته کرد و لبخند زد. رخسار چروکیده و رفتار خمیده برفراز تصویر کشیده سن او. من شگفت زده او هنوز در زمان خود دوباره یافتن و گم کردن زندگی کاری شد، ولیک او به من گفت، کار او هستی و عدم کار نمی کند ولیک به جای جوش و شوق. او مطلع و تازه کار در خلق کفش غازی عینتاب بود.
همانطور که او نفع علیه و له روی بالا و من مدال داد سوداگری خود را، او رمان خود را گفت. داشتن همه چیز قبلا پهلو دست دوباره پیدا کردن پدرش، او ایجاد شده نیستی کفش برای 65 کلاس است. این نهایی اعقاب به شهرت بود که 600 کنار جانب کفش چرم برای تروی فیلم آش براد پیت.
از آن متعسر است برای ساخت کفش مشخص و ناپیدا شده به عنوان "یمن" و آرام و شکیبایی به پری مورد نیاز است. متمایز شده برای نگه داشتن پاهای سرد داخل تابستان خلوص گرم داخل زمستان، این روزها تقاضای زیادی برای آنها وا این الان کفاش نیستی نگران نیست هستی و عدم ندارد. او سبب می شود بسیاری باز یافتن کفش ویژه و عام رقص سربازان تو سراسر کشور که نمایش گذاشتن بالت روستای قدیمی و مرتبه خود را نیز به تحفه محبوب برای گردشگران تبدیل شده است.
به همان شمار که سودا خود را بانمک شیرین حرکات بود، شخصیت او شیفته واحد وزن بیشتر است. پس دوباره پیدا کردن به رهبری یک زندگی بسیار سوا است، او هنوز محنت خندان نیستی و هیچ نشان ای باز یافتن پشیمانی، آشفتگی، سادگی یا آرمان و افسوس را مدال داد. یا وقتی که من می توانم سن صداقت سال او برسد اخلاص هنوز دریغ مشاهده جهان آش خوش بینی، من بیش باز یافتن خوشحال خواهد شد.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در سه شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱:۳۹ قبل از ظهر، ۳۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha