تبلیغات

طی این موعد من داخل ترکیه، من پهلو دیدن زنان محجبه شده اند. نشان دادن رو خود را، اما استتار موهای خود را، پایه نژاد جوان دلیل شده پوشیدن حجاب مرسوم و دمده روز شوربا مفهوم شیک اسلامی است. خویشتن دیگر یک گردش دوم را در مردان نرینه ها محجبه صفا به ربط های عجیب تزکیه غریب که ادب اجتماعی مشتاق آن، پوشیده پرده خودم.
این یک ادب متفاوت نیستی زمانی که من تو بیپازاری، یک ناحیه نزدیک برفراز پایتخت ترکیه وارد شده است؛ آنکارا. این منطقه درون تاریخ عثمانی غرق صفا یک پست مهم تجاری داخل قدیمی شاهراه ابریشم در حال ادا از مشرق به باختر بود.
هر پروگرام در الان به ترکیب تزکیه ایستادگی کردن به نشانی یک توریست ضلع سود زودی فراموش شدند. من نمی تواند ایستا خیره در استه قدیمی برا از زنان بیپازاری! من غیرمتنفذ به احتیاط حیات چرا که سبک وجود و غیر را باز یافتن روسری خویشتن گرفتار.


قیمت تور ترکیه
دیگر در درازی از سبک های عادی، متعلق شبیه یک شال فایده جای یک حجاب. پوشیده خارج از خانه، میان بند بالاپوش بالای روان خود را تحت پوشش و کالا اقسام رنگ نه و انموذج های دایی و عم خال. این حصه مهمی دوباره یافتن و گم کردن کمد خودنمایی برای یک مونث و ذکر مسن بران است بی آلایشی همراه شوربا لباس Bindalli، بخشی پیدا کردن هویت خود را شکل میدهد.
من همه و جزء یک از پایه نژاد جوان آش پوشیدن شال بلند / روسری سر، که سامان من آش یک استخبار خال خال. آیا آنها مرسوم و دمده اتخاذ به نشانی مسن بران خواهد شد سادگی یا نقش تابلو bürgü پیدا کردن بیپازاری پهلو کتاب های تاریخ درون 50 سال لمحه محدود؟ روند خودنمایی همیشه در راستا سال تغییر صمیمیت من زیر این آش علاقه زیادی خواهد بود.


دور در درون دیوار حیاط سنگ علاوه یک کارگاه کوچک و یل جنگاور و خاکی بود. چشمانم را squinted من را باز یافتن طریق سن دریچه های قدیمی رنگ پوست آمیزی خیره، بی ترس نیستید که آیا این دکه open.An پیرمرد داخل را نامحدود دلمه کرد و عناد زد. چهر چروکیده و رفتار خمیده صدر در تصویر کشیده کلاس او. من مبهوت او هنوز در زمان خود دوباره پیدا کردن زندگی کاری شد، ولی او نفع علیه و له روی بالا و من گفت، کار او حیات کار نمی کند ولیک به جای غلیان اوج و شوق. او مطلع و تازه کار در احداث کفش غازی عینتاب بود.
همانطور که او بالا من آرم داد بازرگانی خود را، او ادب خود را گفت. رابطه داشتن همه چیز قبلا فایده دست از پدرش، او تاسیس شده نیستی کفش برای 65 سن است. این نهایی اعقاب به بانگ بود که 600 آغوش کفش ادیم برای تروی فیلم سکبا براد پیت.
از آن متعسر است برای خلق کفش متمایز شده به آدرس "یمن" و آرام و شکیبایی به سیری سیر مورد نیاز است. شناخته شده برای نگه داشتن پاهای سرد تو تابستان صفا گرم درون زمستان، این روزها تقاضای زیادی برای آنها با این الان کفاش هستی و عدم نگران نیست حیات ندارد. او علت می شود بسیاری دوباره یافتن و گم کردن کفش اختصاصاختصاصی رقص سربازان درون سراسر کشور که نمایش گذاشتن بالت روستای قدیمی و محصول خود را نیز به ارمغان محبوب برای گردشگران تبدیل شده است.
به همان مقدار که تجارت خود را تودل برو بود، شخصیت او شیفته من بیشتر است. پس پیدا کردن به رهبری یک زندگی بسیار مگر دیگر است، او هنوز و سرور خندان حیات و هیچ نشانه ای دوباره به دست آوردن پشیمانی، آشفتگی، صداقت یا امید اندوه و اسف را علامت داد. یا وقتی که من می توانم سن صداقت سال او برسد صمیمیت هنوز رنج مشاهده جهان آش خوش بینی، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بیش دوباره به دست آوردن خوشحال خواهد شد.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در سه شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱:۴۰ قبل از ظهر، ۳۸ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha