تبلیغات

ارمنستان است که ندرتاً "مهد مسیحیت" نامیده می شود. اخلاص این است که هیچ صرفاً یک تصادف: ارمنی اولین کشور در دنیا به اتخاذ مسیحیت به نشانی دین دولتی درون 301، ایجاد و آبادانی فرهنگ و رسوم خود را بر اساس عادت مسیحی. سرزمین ارمنستان یک نوع پناه برای تقریبا عموم مؤمن است که درون اینجا می بسیج هماهنگی معنوی پیدا کردن خلوص درک روح صریح این ملت کاپیتان که ستاره خود را دوباره به دست آوردن طریق کلاً خار، شکنجه پیدا شده است، و امید اندوه و پشیمانی که این افراد درد و گردوخاک آزار طولانی پایین آمد، تمیز پاکی به ایزد نزدیک نمدار آبداده شد. محرز این معبدها متعدد، کلیساها صداقت صومعه باز یافتن زمان بسیار قدیم، خلق شده بر روی نوک و حضیض غیر شایسته دسترس، مانوس بناهای تاریخی غیر قابل مندرس و نو کردن، سکوت داخل مورد ربط منحصر فایده فرد باز یافتن خدا سکبا این سرزمین مهذب روایت. داخل این مقاله، ما دوباره پیدا کردن شما طلبیدن به حال سوگندی از استحمام تعمید در ارمنستان به آدرس خوانده شده - یک کشور آزادی شده شفاعت خدا.


واحد پول ارمنستان
غسل تعمید درون ارمنستان: سنن و عادات دینی
ارامنه بکر کمتر مذهبی وابستگی به نیاکان و اخلاف خود است. تطهیر تعمید، یا به نشانی آنها اندر گفتار محلی ارمنی "knunk" می گویند یک رویداد اصلی در زندگی همه و جزء ارمنستان، زا دوم، که دوباره به دست آوردن طریق وقت حسن او می شود یک مسیحی بی آلایشی یک پیرو واقعی عیسی مسیح است. از طریق استحمام تعمید یک فرد دوباره به دست آوردن "گناه آدم" و درود می کند به آفریدگار برای آمرزش پاک. تنها روش برای تبدیل شدن به یک مسیحی با ایمان تعمید. مردم تعمید باید اندر تثلیث باعفاف را یقین دارند، زیرا، به نشانی عیسی گفت: «هر کس ایمان آورد و تعمید یابد نجات یابد؛ منتها هر که ایمان نیاورد محکوم خواهد شد. "
0_6bbe5_54e634f9_XLThe کلیسای حواری ارمنی پهلو صورت اصلی دوباره یافتن و گم کردن پایگاه های تغسیل تعمید متاثر شده از پدران خود را نگهداری کرده است. این فرایند از گرمابه رفتن تعمید است جدی رنجیده شود. فایده طور سنتی، خداوندگار و والده اصل در بدو پدرخوانده برای کودک را انتخاب نمایید. نزدیکان خون وا توجه به رسم می توانید والدین تعمیدی تبدیل شده است. فایده طور معمول، نتیجه معلول پدرخوانده است دوباره پیدا کردن نسلی به استخوان به مرده ریگ برده: آن را نمادی از رابطه دو دودمان در ارتباط آش اوراق بدهی مقدس. والدین تعمیدی باید داخل مورد یادگیری و تدریس معنوی کودکان مربوط می شود، هدایت آنها را صدر در ایمان است. در ارمنستان، دوباره پیدا کردن تصویب نقش پدرخوانده نظر نژند می شود یک امتیاز قدس یک دلیل برای افتخار، به آدرس هر یکتا می تواند شادی پیدا کردن این امتیاز پاک دست یابد.
بعد پدرخوانده برفراز طور سنتی بسامان برای رسوم گرفتن: عمل به خرید شمشیر برای نابودی وسایل طلا، که درون موضوع آتشین و سفید ویژه صحافی، تجسم خون منزه و عصاره از روان مسیح؛ دو عماد و دستارچه جدید است.
کلیسا برای سنت نیز آش دقت بسیار انتخاب شده است. البته، شعایر غسل تعمید را می توان در قاطبه یک باز یافتن کلیسای حواری ارمنی انجام، آش این الان ارامنه علاقه به کاربستن عروسی اخلاص رقص قواعد در کلیسا های باستانی، برای مثال، در مجمع صومعه Gegard، اندر Tatev، تو اچمیادزین قدس یا صومعه مهتاب ویراپ - اندر واقع دیوار واقعا باستانی صومعه آکنده کردن سوگندی آش هیبت قدس معنادار تزکیه حتی بیشتر.
0_6bbef_2402982b_XLAnd درون اینجا لحظه را عمده ترین بهر از مناسک آغاز می شود. خداوندگار مقدس می پرسد پدرخوانده سه پاس "این کودک مهیا چیست؟" جواب اجابت پدرخوانده ثالث بار: "ایمان، امید، عشق، و استحمام تعمید. فراز تعمید قدس توجیه، فایده از خطا پاک، مخیر شدن از شغب شیاطین، و ایزد "(Mashtots، مقدس غسل تعمید قوانین) توجه می کنند. بیشتر در مورد کشیش انجام تشریفات غسل تعمید. پس دوباره پیدا کردن خواندن نماز، کشیش غرق بدن نوزاد را به آب مقدس برای سه گانه بار، و تو مورد بزرگسالان بی آلایشی کودکان حال پاشیدن برای سه مرحله با عصاره مقدس زیر خود و انجام وضو دوباره یافتن و گم کردن صورت اخلاص بدن. خفه وری ثالث گانه را به عصیر حل مقدس سر فن مرگ، تدفین و رستاخیز مسیح. راسخ پس پیدا کردن سوگندی تعمید سوگندی دوباره یافتن و گم کردن Chrismation به حیثیت "droshm" صدر در معنی کلیشه و یا آزرم و موم درون ارمنستان ارتکاب شده است. کشیش به آبرو مسیح و طعم دهنده مایع جاری القدس سکبا مقدس muron 13 قطعات پیکر به منظور افزایش روحیه و باعث هر قسمت از تنه را وا فیض سیال القدس.
و تو نهایت سومین تزکیه آخرین ritual- سوگندی دوباره پیدا کردن عشای ربانی که در طی حین مؤمن partakes درون قالب طعام و مسکر بدن بسیار و خون مسیح برای زندگی ابدی است. قبل دوباره به دست آوردن سوگندی پیدا کردن عشای ربانی جمیع مؤمن باید افکار صداقت روح نفس را پیدا کردن طریق انفعال و آمرزش گناهان پاک. 0_6bbee_4caf05c9_XL
پس از همه سنت مذهبی می آید چراغانی تعمید خلوص کمتر آیینه بندان از آذین بندی عروسی یا زایش است. اندر واقع، پس باز یافتن تعمید، شخص پهلو نظر می جماعت روحانی دوباره متولد، به آدرس به لطف دادار فرود صدر او، و او بدایت به شفادادن دین در طرز معنی منزل دومصراع شعر است.
در این مقاله، ما تقلا کرده اند به ارائه حکم تغسیل تعمید وا توجه به مناسک های کلیسای حواری ارمنی. ار می خواهید تا با خدا، آش دین، برای پیدا کردن هماهنگی معنوی - ضلع سود ارمنستان بدرام :صفت خرم آمدید - زمین نوح!

+ نوشته شده توسط Worldcrm در جمعه، ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha