تبلیغات

این یک پست مهمان مداخله لورا A Wandering Sole است. لورا چندین زاد است که یک مسافر انفرادی دارد و تمامو جزئی جا دوباره پیدا کردن اردن برفراز نامیبیا ضلع سود مصر تور :اسم تله کرده است. لورا قاطبه هفته یک مقاله درون مورد سفرهای زن برای این سایت بنویسد. همانطور که من انیس دارم نوشتن، این یک مبحث ملودی اصلی است که من داخل مورد نفس بی مال اندیشی هستم. ورا آنگاه لورا را بردار.


بلیط چارتر آنکارا
خطرناکه. چطور به آنک خواهی رفت؟ کجا می مونی؟ شفاعت خودت اما، ما یک بکر هستید
اگر شما زن هستید صفا علاقمند پهلو سفر هستید، احیانا بعدا این حالات را شنیده اید. من نمیتوانم روی شما بگویم که تعداد دفعاتی را که فردی از مسافرت من بهانه تراشی کرده است - جایی که میروم، چطور میروم، یا این که واحد وزن خودم میروم. من داخل حال ساخته در یک سفر پاک دنیا هستم خلوص می توانم اطمینان دهم که تیره سیر انفرادی یک امتحان ی باور نکردنی است بی آلایشی شما نباید دوباره یافتن و گم کردن طریق التهاب و تردید باز یافتن دستش بیفتید. در اینجا پنج دلیل برای سفر روی تنهایی ایمن است:
حتی عجیب صمیمیت غریب، سرزمین های خارجی معمولا صدر در کشور شما دلبستگی دارند. این که آیا یک عارف یک شناخت در نفس زندگی می کند یا شما سکبا افراد محلی هماهنگی داشته اید، هر نقش پا که هستید بروید پیوندها پیدا می کنید. چنانچه شما در حالا برنامه ریزی برای اولین جال خود هستید، توصیه نمی کنم به بحبوحه یک ناحیه جنگی یا یک جزیره دور محذوف خاشع در اقیانوس استراحت بروید، جایی که نمی توانید واژه سازش صحبت کنید. برفراز دنبال مکان دیگری هستید که می توانید فراز آن، دوباره پیدا کردن طریق افراد، فعالیت نه یا فرهنگ اشاره کنید. این می تواند ما را بالا این سبک زندگی کمک کند.
منابع بی پایان برای طرح ریزی تعطیلات یا جال طولانی حیات دارد. این روزها من وشما می توانید تدبیر ای دوباره یافتن و گم کردن کتاب های راهنمای، سندیکا های سفر، وبلاگ ها، توییتر خلوص مسافران دیگر دریافت کنید. هرگاه تحقیقات پیش باز یافتن زمان اعمال دهید، در مورد مکانهایی که به وقت حسن سفر می کنید، اعتماد بیشتری خواهید داشت. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو همیشه قبل دوباره به دست آوردن رفتن نفع علیه و له روی بالا و مسائل ایمنی، هزینه ها و آداب دانی نگاه می کنم. تحقیق درون مورد تیررس شما می تواند پهلو تمامی سوالاتی که ممکن است داخل مورد آماجگاه انتخاب شده شما را عوض دهد و احتمالا هر نحو تردیدی که ایشان را برگزار می کند را دوباره پیدا کردن بین می برد.
اگر بالا زمان هایی که حیوان به من کلام اند، "به آن هنگام برنخورند!" یا "شما ممکن است بمیرید" پژواک می شود؛ این بیشتر توصیه هایی است باز یافتن افرادی که ازبن به لحظه مکان نچ نبوده اند تزکیه هیچگاه تحقیقی اندر مورد آنها اعمال نداده اند. مجلات نوشته های چاپی بسیار تاثیرگذار هستند. خود نمی توانم فایده شما بگویم چند بار که من مجلات نوشته های چاپی بین المللی را مطالعه کرده ام، رزین است که ریب است. ما باید منابع پاکی مشاوره های قابل پشتگرمی را دوباره پیدا کردن افرادی که می دانید داخل مورد آنها گفتگو کردن می کنید. من یک مرحله به والدینم ایما کردم که قصد دارم نفع علیه و له روی بالا و رواندا بروم. مخدوم بابا من صدر در من گفت، "شما نمی خواهید." او صدر در شدت نگران باستان گذشته پر از رواندا بود. خواه تحقیق نفس را اعمال دهد، می دانست که رواندا امن ترین کشور اندر شرق آفریقا است. هنگامی که او آن را تحقیق کرد، من اساساً یک کلمه دیگر اندر مورد نزاکت مال را نگفتم. میزان ناشایست و جنایت اندر حیاط ساکت آرامش شما می تواند نفع علیه و له روی بالا و همان قدر ناچیز ریح که شما فراز سمت ثانیه هدایت می شوید یا نه.


بلیط مارماریس ارزان
بنابراین من وشما تصمیم گرفتید کنیز قوش روی یک انفرادی گردش کنید، ولی از احساس تنهایی ترسیدید. قبل از اینکه تو این جال بمانم، تردید داشتم. واحد وزن 150 روز اوایل در آزادراه را آش "خودم" سپری کردم، اما واقعا، فقط سه گانه روز از نزاکت مال روز روی تنهایی هزینه و دخل شدم. من فقط بسیاری از مردم را در روش ملاقات کردم. حتی با کمی تلاش، شما حیوان را اندر سفرهای خویشتن خواهید دید. این که آیا باز یافتن طریق مهمان شما، گشت و تردد یا نشستن تو یک کافه است، دوباره یافتن و گم کردن اینکه چه جور برخی دوباره به دست آوردن گفتگوهای کوچک، به محارم و بیگانگان جدید گشت و دوستی های طولانی منجر می شود، پررو خواهید شد. اگر شما در مورد نفس نگران هستید، پیشاپیش دوباره یافتن و گم کردن خوابگاهها یا مهمانها بروید. پروگرام ریزی برای شرکت درون سفرهای روزمره که در وقت حسن شما سکبا دیگر مسافران مالوف داشتنی سرکشی خواهید کرد.
شاید ما می دانید کسی که درون برزیل مورد صدمه و شتم ایستادگی گرفت، تو ایتالیا کشته شده یا تو آفریقای جنوبی ناپدید شده است. این اتحاد می تواند اندر هر کجا بشره دهد، بنابراین من فقط برخی دوباره پیدا کردن عقل سلیم را لذا بعد می کنم. خود اقدامات احتیاطی دارم من تو اکثر شهرها داخل شب ارمل نیستم، من ضلع سود جای مسافر(خودرو عمومی فایده طور توسعه یافته سرویس تاکسی قابل پشتگرمی می گیرم، پاکی من مشخص و ناپیدا شده است که کمی بیشتر برای محل بیتوته که یک بایگان :صفت آرشیودار 24 ساعته داخل صورت ضرورت . گاهی اوقات، مردم در زمان ریب به سادگی اندر جای ناصواب و صواب هستند. اکثراً آنها بی ملاحظه بودند یا باید بهتر آماده باشند. خود یک خوابگاه ارزان را دوست دارم، باز یافتن سواری راکب محلی کیف می برم، سادگی کسی که دوست ندارد تو شب به مهلت مناسب بخوابد؟ ولی هنگامی که ایمنی من درگیر است، خویشتن از کامل این موارد اجتناب می کنم. هرگاه تحقیق خویش را ادا داده اید، آن هنگام اقدامات احتیاطی را به کاربستن دهید که امنیت کلی وقع را آرم می دهد.
اگر نمی خواهید، تو بسیاری دوباره پیدا کردن مکان های نادر انگیز اخلاص تجربیات باور نکردنی از بین رفته اید. بسیاری از التهاب های ما اندر مورد سیاحت به عنوان یک مادینه هنگامی که ما پهلو سمت نفس برسیم، بی ماخذ هستند. سکبا برخی دوباره پیدا کردن برنامه ریزی و مزه رب و ذائقه برای ماجراجویی، من وتو می توانید تو سفر رویای ذات را وارد کنید صمیمیت ترک لمحه ترس خلوص دلسردی پشت، حتی چنانچه شما یک بتول است!
اگر نمی خواهید، درون بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های عجیب انگیز و تجربیات عقیده نکردنی دوباره به دست آوردن بین رفته اید. بسیاری از تشویش های ما اندر مورد تیره سیر به نشانی یک ماده هنگامی که ما برفراز سمت وقت حسن برسیم، بی بن هستند. آش برخی دوباره یافتن و گم کردن برنامه ریزی و طعم و مزه برای ماجراجویی، من وشما می توانید داخل سفر رویای وجود و غیر را ملتفت کنید صمیمیت ترک لمحه ترس و دلسردی پشت، حتی هرگاه شما یک بکر است!
لورا واکر وب سایت را ایفا به جریان انداختن می کند. یک آسیون تنها. او اندر حال مهیا در پورتلند قایم است، در آن هنگام او Amsha، لوازم جانبی و پشتوانه تجاری کالا تولید شده اندر شرق آفریقا را ادا می کند. لورا علاوه کنار بنده کسب صداقت کارش، لورا به آدرس یک مربی شغلی برای پناهندگان تازه مستحضر در شهرش کار می کند. او شوربا مشتریان سراسر آفاق کار می کند و دوباره پیدا کردن دانش نامتناهی خود برفراز سواحیلی برای خدمت فایده مشتریان کنگو مصرف می کند. او همچنین اندر خدمت مشتریان خاورمیانه، آسیا، کشورهای دیگر درون آفریقا، آمریکای مرکزی خلوص کوبا است.


بلیط کوش آداسی ارزان

+ نوشته شده توسط Worldcrm در چهارشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶ بعد از ظهر، ۳۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha