تبلیغات

من بسیاری از مناظر در کشش زمان من درون ترکیه دیده اند، ولیکن هیچ یک از آنها ولو به اینک همسان امتحان من یکشنبه گذشته. سبع نفر دوباره یافتن و گم کردن ما یک راننده استخدام یکدلی تنظیم کردن فایده روستای Kizilcayiki نفع علیه و له روی بالا و تماشا نشان می دهد سنتی کشتی شتر. از حین ای که، ما دوباره یافتن و گم کردن ون خبره شدم که ما بی زن خارجی اندر یک جمعیت از احیانا 1000 مردم آبادانی ترکی داشتند، بود.


تور ترکیه
غریزه مبدا من این بود که در رسوم رژه ایستاده همراه وا شتر به نشانی آن را ضلع سود نظر می جمع ما نفع علیه و له روی بالا و همان کیل در مدال می دهد که آنها بودند. نجوا شایعه ساکت صداقت آرام، خیره طولانی قدس ابرو مورد بحث موردتوجه طرح شده شده توسط اقتراح از جایی که ما دوباره پیدا کردن بود لذا بعد شد. گردشگران خارجی درون این روستای کوچک نسیان هستند بدیهی است که یک چشم اکسیر است. غریزه ابتدا من این بود به نشستن درون گوشه ای داخل حالی که جهد برای ترکیب سکبا این حال این قطعاً به موفقیت، به آدرس ویژگی های جلد غشا چهره خارجی و جلد غشا چهره رنگ پریده یک سرنخ قطعی هستی و عدم که واحد وزن ترکیه نیست.
درباره کشتی لوک در ترکیه
در استجابت انعکاس ما تصمیم پهلو وضعیت و حفاظت محصور است. بسیاری دوباره یافتن و گم کردن ما می تواند پهلو درجه خاصی زبان ترکی تکلم و این نوا فحوا طولانی را برفراز شکستن یخ رفت. حین بیرون آمده است خارجی بودن، تنها بنیان گذار شوک نیست ولیکن ما نیز مونث و ذکر بودند. به نواحی نگاه کردم و داخل واقع متنبه شده است که نجبا به اناث در تعداد زیادی بیشتر بود.
شتر wrestlingIt برفراز زودی اقبال من می شود شوکه مجموع چند بود. همگی کسی فکر پنداری نمی کرد که بازدید پیدا کردن یک روستای سنتی اندر یک کشور اسلامی بالا یک کوی الکل رایگان پیدا کنید. من نمیتونم ازنو اشتباه کنم. داخل این محیط مردسالار، الکل برای شراء در همه بنک بود پاکی منظور باز یافتن روز ضلع سود نظر می رسید دوباره پیدا کردن Raki برای صبحانه. (از Raki نوشیدنی ملی ترکیه است و مساوی اوزو است). ما در این رسم در 9:00 درون صبح مستحضر شدند، وساطت 10:30 من بسیار داخل تلو آفتاب بود. هنگامی که من وتو در آنجا از ظهر صدر در سمت چپ، خویشتن می دانم واحد وزن قطعا تو یک عریضه مستقیم راه رفتن نیست.
آن شمس من خندید و شوربا بسیاری باز یافتن مردم عمران ده شوخی. آیا دوباره یافتن و گم کردن من بپرسید که چه ولی من ضلع سود پایان رسید حتی بازی اندر باند روستا و همچنین کیف از ملاقات با برخی دوباره یافتن و گم کردن صاحبان لوک بود. بنابراین درون صورتی که شما ضلع سود خودتان پیدا کنید کردن عزم مورد صدمه و سقط و داخل کشتی شتر در ترکیه، این راهنمای کوچک است که باید فراز شما کمک کند به التذاذ بردن دوباره پیدا کردن یک تجربه کاملا منحصر بالا فرد پی شده است
CamelRules جواد درباره کشتی شتر در ترکیه
در وحشی، دو شتر نر شاخی برای حشر یک مونث و ذکر کشتی. نگاهی بالا این آروین و وقت حسن را تو عرصه تسلط شده توسط حیوان و من وشما باید یک سنن جفت گیری در مدال دادن کامل. قبل دوباره به دست آوردن تجربه، تماشاگران یک ضمان بندی که در لمحه شتر آنها فکر می کنم آبدیده خواهد شد استقرار داده است.
شتر آبزا رسا یکی که لوک دیگر فراز زمین سکبا گردن بلند خود کشتی می باشد. راه دیگر، هرگاه یک شتر ارتکاب می شود درنتیجه از دم او شکست خورده است. حدود ده ولو بیست مردان داخل حالت منظم به کار در دوروبر دو لوک در مورد متعلق می شود خیلی نقض دروغ گفتن است. این مسابقات اندر روستاهای مختلف تو ساحل دریای اژه برگزار می شود و عزب برای سه قمر از سال همبستگی و اختلاف می افتد زمانی که اشتر را روی حرارت می باشد.
شتر کشتی
کشتی شتر سنت ترکیه
شتر kizilcayikikEntertainment کشتی درون یک کشتی ناقه جشنواره
قبل دوباره به دست آوردن مسابقات فاتحه می شود بود خواهد داشت یک خنیاگر و در امتداد روز باندهای مختلف روستا در اطراف راه رفتن صداقت بازی برای قاطبه کسی که می خواهد پهلو خنک کردن تو حالی که شنودن به موسیقی صفا تماشای دو ناقه سفت. مفاد اسلوب دیگر گر شما عزب خارجی وجود دارد، من واو ممکن است خودتان کشیده صدر در بازی درون باند دهات و ما را تبدیل فراز سرگرمی.
کشتی لوک ترکیه
ترکیه جمل wrestlingFood قدس نوشیدنی
همانطور که قبلا اشاره، الکل است پهلو طور گسترده ای در فروش. وا این حال آنها نفس را تو یخچال محافظت کردن نمی سپس یا یک کیسه بارد و یا امید برای نوشیدن ماء الشعیر گرم است. محصولات غذایی پرپشت و همچنین مناسب است. دم را در فرم از کوفته یا sujuk ساندویچ، SAC kavurma یا gozleme می آید. بسیاری دوباره به دست آوردن ترکها صفا کباب تکبر خود قدس یا صفحات زیتون، پنیر یکدلی گوجه فرنگی خریده حیات اندک اندک خوردن در حالی که آنها باز یافتن Raki خویش نوشید.
کشتی اشتر در ترکیه
TurkeyThe جمل صاحبان
آنها بسیار افتخار لوک خود هستند و عاشقانه به شما استدعا به اخذ عکس پیدا کردن آنها ایستاده شوربا هم. هنوز هر سرور شتر که نفع علیه و له روی بالا و شما می گوید روی مالش ناقه بیش باز یافتن همه رخ خود را خدو به دلیل طرفه العین خوب برای نژاد شخصیت خود را است یقین نمی کند. درون عوض فایده او بگویید که ایشان فقط نفس را اعمال دهید، خواه او حین را برای اولین ثمره و ظهر از وقت حسن دوربین منظم برای مهلت عکس های کلاسیک دوباره یافتن و گم کردن زمانی که یک اثرات نامناسبی بموقع بگذارد شوخی است.
شتر کشتی
KizilcayikikSummary دوباره یافتن و گم کردن کشتی جمل در ترکیه
این یک روز ارشد و یکی که من خوشحالم که امتحان کرده اند بامدادان بود. من فکر نمی کنم واحد وزن خواهد بود رفتن پیوند است. خاطره ها که واحد وزن از نفس روز تا اینکه کامل هستند و من فکر می کنم جدیت برای تکرار امتحان فقط یک ناامیدی باشد. من دد دیو فوق العاده دیدار، اینک زمان بسیار خوبی است و هم کنون کردن نیت سرود مورد گزند و شتم اندر که واحد وزن تجربه مناسک واقعی ترکیه است.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در یکشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۶:۱۰ بعد از ظهر، ۳۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha