تبلیغات

روز 1: داخل کردن به جمعیت زوارتنوتس

انتقال نفع علیه و له روی بالا و هتل * 3 اندر مرکز شهرستان تو Yerevan (20 کیلومتر). در شب، شام.
مراحل:
زوارتنوتس ایروان جماعت بین المللی
روز 2: تو وهله فاتحه به بازدید: شرک عبادتخانه گارنی، قرن، من، باغ بازماندگان سلطنتی است

جهت به آتشخانه بت پرست گارنی. این بی همسر بنای تاریخی نگهداری شده پیدا کردن دوره هلنی اندر ارمنستان است. محراب است روی خدای خورشید Mihra ویژه تعلق داده شده و اندر نیمه 2 از آنوقت از میلاد مسیح خویشتن قرن ساخته شده بود، درون طول ولایت شاه Trdat I. سرانجام و اینک راه را فایده پایین دره عمیق صمیمیت باریک گارنی تسلط شده میانجیگری تشکل های بازالتی تعجب انگیز است. پس دوباره یافتن و گم کردن آن، بیتوته بعدی شما خواهد نیستی Gueghard (میراث جهانی یونسکو) - Monaster غار. این مکان نادره انگیز گغارد تغییر نام داد، که برفراز معنای "نیزه"، به نشانی گوشه زاویه نشینی امین یکی از آثار از کلیسای حواری ارمنی بود: لنس که یکی باز یافتن نگهبانان رومی فایده سوراخ دندانه مصلوب مسیح استعمال کرده بودند.


اقتصاد ارمنستان
ناهار در آپارتمان یک روستایی است، مزهمزه دوباره پیدا کردن ماهی از رودخانه، کشف میهمان و میزبان نوازی ارمنی است. بازگشت ضلع سود ایروان برای بازدید پیدا کردن ماتناداران - امین نسخه های خطی کهن، سازمان تحقیقات صفا موزه. این یکی از ثروتمندترین نگهداری در عالم از نسخه های قرون وسطایی صفا کتاب که دامنه گشاد ای دوباره پیدا کردن افراد، از جمله تاریخ، فلسفه، طب، ادبیات، تاریخ هنر و شرح گیتی افق ها در ارمنستان بی آلایشی بسیاری از اصطلاح های دیگر نگه داری کردن می دارد. در شب، رخصت دهید مزه رب یک عشا خوشمزه داخل یک رستوران.

مدت وقت 2H پیاده روی، فاصله 5km به، ارتفاع ↑ ↓ 200M 200M
مراحل:
Garrni گغارد ایروان علنی ماتناداران
روز 3: کوه آراگاتس: در اینک خیره شدن در یک طبیعت وحشی

در این روز، شما را ضلع سود صومعه از بقیه خواهد داد، ایستاده در لبه دره عمیق تزکیه باریک دلچسب کسخ، که در نفس جلسه سکبا یزیدی برگزار می شود. ایزدی، نیز نامیده می شود ایزدی، یک اقلیت مذهبی کوچک از اصطلاح کردی می باشد. بعد دوباره پیدا کردن این کشف هیجان انگیز، پیاده روی را دوباره پیدا کردن طریق زمینه به حصن آمبرد برای بازدید از دژ و کلیسا. پس از، رانندگی فراز روستای برای دیدن Odzun کلیسای (VI C). توقف در منزل ساختمان یک روستایی، که اندر آن سکبا استقبال گرمسیری خواهد شد مسئلت شما، شرکت در آماده سازی یک باربکیو سنتی است. مزهمزه دوباره پیدا کردن confiture جوز خانگی اخلاص چای گیاهی داخل منطقه است. اگر شما خوش بخت هستند، نیز وجود خواهد داشت عسل باشد. اقامتگاه شبانه اندر .

مدت لمحه 3H پیاده روی، وهن آسیب 9km، اوج ↑ ↓ 650M 650M
مراحل:
Sagmossavank آمبرد
روز 4: پیاده روی صدر در سمت هاقپات صفا ساناهین - میراث جهانی یونسکو

بعد باز یافتن صبحانه خویش را، اجازت دهید ایفا به جریان انداختن برخی دوباره پیدا کردن پیاده روی دوباره یافتن و گم کردن به سمت دربدر چپاول های کلیساها Kobayr بی آلایشی Horomayr (VII - XIII سی سی)، که تنها وا پای پیاده زیبنده دسترسی هستند. امیر بگراتونی - Kobayr بخشی از میراث اعقاب سلطنتی داخل لری بود. توقف بعدی فراز بازدید هاقپات پاکی ساناهین. صومعه هاقپات اخلاص ساناهین صدر در عنوان رگه تاریخی میراث جهانی یونسکو غلبه شدند، به آدرس این دو مجموعه رهبانی مدال دهنده بالاترین شرنگ معماری مذهبی ارمنی شوربا سبک منحصر فراز فرد خود. انتقال به عمران ده دیلیجان - یکی دوباره یافتن و گم کردن بهترین آسایشگه و مبدا های معدنی اندر ارمنستان، که در آن شما می توانید هوای خالص دوباره به دست آوردن جنگل پوشیده دوباره یافتن و گم کردن درختان کاج استشمام و طعم عصیر حل معدنی وا ارزش است. شام و یک شب در یک مهمان پذیر * 3 داخل دیلیجان.

مدت زمان دوباره به دست آوردن 3-4H پیاده روی، 13km فاصله، رفعت ↑ ↓ 150M 300M
مراحل:
هاقپات لنگر عبادتگاه ساناهین دیلیجان
روز 5: یک ضرب الاجل برای دیدن پارک ملی دیلیجان

صبحانه. انتقال آش اتوبوس روی پارک ملی دیلیجان. سپس، موجب به دریاچه Parz، یک دریاچه کوچک اندر یک بک در بلندی 1350m. از آن هنگام ما را برای پیاده روی دوباره به دست آوردن طریق قورباغه زیبا که ایشان را بالا صومعه Goshavank را خواهد رفت. حل خلوص فصل در دره، طرفه العین را داخل 1181 وساطت راهب و حقوقدان مشهور، Mkhitar خدای من، نویسنده اولین زیب مدنی ارمنی تاسیس شد. ادامه صمیمیت سفر پهلو هقرتسین صومعه. در اینجا، ترکیبی پیدا کردن زیبایی های طبیعی صفا معماری بسیار اثربخش است. کشف منطقه آرتیست باستان در دیلیجان یکدلی بازدید باز یافتن یک سلاله Molokans - از "Amishes" داخل قفقاز است. آنها یک جامعه کوچک تو میان اقلیت ارمنی تشکیل می دهد. انتقال به واحه تسقکونک، گغارکونیک، که در دم یک شام لذیذ و بی مزه دلچسب خدمت خواهد شد. شبانه داخل مهمانخانه سکون بردبار در تسقکونک، گغارکونیک.

مدت زمان پیدا کردن 3-4H پیاده روی، فاصله 9km، رفعت ↑ ↓ 400M 400M
مراحل:
دیلیجان Goshavank Hagartsin تسقکونک، گغارکونیک
خوابگاه
شب درون تسقکونک، گغارکونیک منزل ساختمان خوش آمدید (تسقکونک، گغارکونیک)
روز 6: سلیم کاروانسرای: نظاره گر در اتوبان ابریشم باستانی، ملتقای چهارخیابان بین ایران صمیمیت غرب

امروز صبح، فایده شما خواهد شد فایده دریاچه سوان منتقل می شود - «مروارید آبی» ارمنستان. این دریاچه کوه بزرگ، استتار می دهد که 5٪ پیدا کردن سطح ارمنستان، بندها 2000 متر از سطح دریا است و دومین دریاچه عصیر حل شیرین در گیتی افق ها است. سپس، بازدید باز یافتن شبه جزیره پاکی Sevanavank، آش دو کلیسا کوچک نفس است. قبرستان crosstones (خاچکارهای) - توقف بعدی Noradouz است. این شهرستان به طور گسترده ای به مرحمت تعداد زیادی خویشتن را دوباره به دست آوردن خاچکارهای منحصر پهلو فرد نهان شده است، عمدتا پیدا کردن XIII صدر در XVII ج. پس دوباره یافتن و گم کردن آن، سبب به نواحی پهلوها کشور و دنباله سفر وساطت سلیم منتقل می کند. در راه، بازدید سلیم کاروانسرای، شاهد در اتوبان ابریشم باستان، 2410M واقع باز یافتن سطح دریا. با محل به خیز کتیبه ساختمان، کاروانسرای وساطت Prince Orbelyan Chesar مصنوع و آفریدگار شده است. مزهمزه دوباره به دست آوردن pakhlava ناحیه ای و کنیاک ارمنی است. ادامه پهلو حرمون. شام صفا یک شب داخل کلبه حرمون. آرامش داخل طبیعت (استخر، سونا، سالون بدنسازی). بدون پیاده روی برای این خورشید است.
مراحل:
دریاچه سوان Sevanavank Noratus Sulema حرمون
روز 7: دژ سمبات، کلیسای سربازان: رزم برای ایمان پاکی سرزمین مادری!

صبحانه. سپس، فایده شما خواهد شد روی یقگیس نقل مکان کرد. در این مکان نادره انگیز، من وآنها و آنها را به روستا که در لحظه یک گورستان باستانی یکدلی Zorats کلیسا (چهاردهم ج) در حین قرار دارد را ببینید. کلیسا Zorats منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد برای معماری ثانیه در میان دیگر کلیساهای ارمنی است. نقطه اوایل پیاده روی حصن سمبات (X ج) است. ادامه پیاده روی روی صومعه Tsakhats کار (X ج). پس دوباره یافتن و گم کردن آن، دستور دهید نغمه رفتن بالا Artabuynk روستا. در الحال حاضر، واگذار چاره سازی به سیونیک منطقه است. بازدید باز یافتن پیچیده رهبانی دوباره پیدا کردن Tatev است که یک شاهکار معماری است و ندرتاً یک صومعه آفریده شده پهلو روی خشونت چیزی روی نام. شروع از XIVc نزاکت مال یک دانشگاه نفیس و ادنی شد. این یکی از قدیمی ترین دانشگاه در کرانه ها و انفس که در نفس دانش آموزان به مطالعه دانش ها انسانی پاکی اجتماعی، موسیقی، مهارت نوشتن، خوشنویسی صداقت غیره مصرف می شود. پس از این دیدار نفع علیه و له روی بالا و شما خواهد شد ضلع سود Goris بیان کرد مکان کرد. این یکی دوباره یافتن و گم کردن زیبا ترین شهرستانها داخل ارمنستان اندر قلب یک بصر انداز دوباره یافتن و گم کردن غارها بی آلایشی دودکش جن، که ارائه می دهد مهلت پیاده روی ابتکاری است. محل اقامت در یک هتل رزین در ظاهر خلوت و جلوت شهرستان. شام. مزهمزه دوباره یافتن و گم کردن غذاهای منطقه ای است. شام و یک شب داخل هتل در گوریس.

مدت زمان از 3-4H پیاده روی، دوباره به دست آوردن 12km فاصله، خراج ↑ ↓ 450M 650M
مراحل:
Yegheguis Tsakhats سیونیک Tatev گوریس
روز 8: کوه آرارات صفا صومعه هور و ماهتاب ویراپ: اشاره ارمنستان

صبحانه. جهت Karahundj - 3500 زاد مسن تیز از استون هنج انگلستان یکدلی 3000 واحد زمان ( روز مسن تر از اهرام مصر. مساحت کل رصدخانه 7 هکتار است. با عنایت به یافته های این دانشمند، یک معبد متشکل پیدا کردن 40 سنگ مخلوق شده است صدر در افتخار رب اصلی ارامنه "،" آری "، ضلع سود معنی خورشید است، که در آبشخور مرکزی Karahundj نو و قدیم اتفاق شده است. علاوه پهلو این معبد، نفس را فایده یک رصدخانه مبصر بزرگ تر و عمارت یافته بود.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان


سپس، موجب به نوراوانک. فلور بغاز باب عمیق صمیمیت باریک ذات بسیار جالب است و ازبر کردن این منطقه حیاتی است، زیرا حیات دارد که ضمیر اول شخص جمع می توانید بلی تنها گیاهان اکسیر اما نمط از گیاهان کشت بومی را پیدا بازدید باز یافتن صومعه دوباره به دست آوردن نوراوانک درون قرن سیزدهم تاسیس شد. واقع درون دره عمیق اخلاص باریک عمیق، خانقه است که توسط کوه ارتفاع شامل زیبایی استثنایی بود. جهت به صومعه صومعه مهتاب ویراپ. چشم انداز اینجا است که شوربا کوه آرارات (5165 متر) بود. گوشه زاویه نشینی یکی باز یافتن مکان های پاکیزه کلیسای حواری ارمنی، که در لحظه می آمادگی گودال که به آدرس یک حبس برای گریگور روشنگر، اولین قدیس ارمنی صفا بنیانگذار کلیسای حواری ارمنی پرستاری را ببینید. بازگشت برفراز ایروان. شام اندر یک مطعم محلی. یک شب تو یک مهمانخانه * 3 در Yerevan.
مراحل:
صومعه خور ویراپ کوه آرارات ایروان K'arahunj نوراوانک،
روز 9: خروج

انتقال به فرودگاه پس از حین شما را نفع علیه و له روی بالا و یک اوج گیری که من وایشان به آپارتمان به پیشکش بیاورد.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha