تبلیغات

وقتی برای اولین ثمره به ترکیه آمده رگبار گلوله درست همه چیز جدید و داخل برخی حالات رک و رخ کنده عجیب اخلاص غریب، مرا سرمست خود. خلق ترکیه کمی نمایش داده شده توسط محارم و بیگانگان تازه کشف شده یکدلی یادگیری درون مورد لحاظ های روزانه زندگی داخل این کشور آمخته چگونه به گرفتن اتوبوس، سیستم های بانکی، و نبا یادداشت الهام اجتماعی، مخلوق شده من احساس کنم که داده شده بود کرایه ربح نامه جدیدی دوباره یافتن و گم کردن زندگی است.
یادگیری درون مورد آداب دانی و شعایر برای بعضی از نصیب تقدیر یک گردش شگفت انگیز بود، و تو حالی که همه غریبه ها من تو انگلستان فکر می کردم و آری شجاع بود، من دوباره یافتن و گم کردن جسارت صدر در ناشناخته لذت دلیل لحظه یک ماجراجویی بود. پانزده کلاس در، خلوص زندگی هنوز ملال خوب است، ولیک شور صمیمیت هیجان پوشیده است است. به آدرس سال پیشرفت کرده اند، زندگی یومیه تبدیل شده است یک روال دوست و واحد وزن به دم استفاده می شود.


تور آنتالیا
به کل حال، خور دیگر، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو خودم کنیز قوش روی هوانورد اتوماتیک اجرا یک چیز را برفراز طور کامل ترک که در انگلستان، من بطورکلی از اوهام پیدا شده است. تا فرهنگی هویت وجود و غیر من تبدیل شدن به یک شخصیت تاخت طرفه، جایی که خویشتن ناخودآگاه رفتار ترکیه نفع علیه و له روی بالا و تصویب رسید ام؟ حتی برخی از آشنایان من می گویند من نیم ترکی خلوص نیمه بریتانیا هستم.
آیا این بالا معنای خویشتن بوده والد و ابن که تعریف است که یک فرید از بدو غیر ترکی تصویب رفتارهای ترکیه؟ بنابراین، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو این لیست دوباره یافتن و گم کردن چیزهایی ترکیه که واحد وزن یا آشنایان من در آغوش داشت خودمان به کاربستن نوشت. چند می تواند من وشما را تشخیص؟
چگونه برای گفتن یا وقتی که شما شده
1: شما راه رفتن تو وسط خیابان زمانی که پیاده رو کاملا خوب درون سمت غلط ناراست به طرف نزدیک تنگ چپ خلوص شما حیات دارد.
2: ضمیر اول شخص جمع باید یک عبرت ترکی و اندر واقع به لمحه پاسخ نیز هست.
3: ضمن استفاده باز یافتن سوراخ در دستشویی زمین، من واو چمباتمه به سرعت و کارآمد، مانوس گروهبان ارتش، حتی ار شما به پوشیدن شلوار. همانطور که برای ابریق به سبک غربی، افرادی که سبک ادم بیکار قدس تنبل استحمام استفاده نمی طبیعی نیست. پس از همه، پاک، روح، تزکیه پشت ابتکاری برجسته محوری پیدا کردن روز خود را است.
4: من وشما باید مطلقا هیچ تردیدی داخل مورد معرفی کردن بیان کردن کسی آنها را صدر روی وزن قرار داده است.
5: شما سوپ برای صبحانه مصدوم اید تزکیه حتی سیر صفا فلفل سس آغوش روی آن.
6: شما درون حال حاضر به یک متخصص داخل سیاست ترکیه و بالا راحتی می توانید دستور کلاس یک بی همال اجتماعی، باورهای دینی، وضعیت مالی، فراگیری و پرورش، و داخله تحصیلات عالی حوزوی حماقت، صرفا توسط حین حزب سیاسی آنها رای. ار آنها باز یافتن هیچ وابستگی سیاسی نداشته باشند، یا حمایت باز یافتن یک جمعیت مخالف نفع علیه و له روی بالا و شما، آنها بی پیش نویس هستند، هیچ آماجگاه چه آنها در اینک صحبت اندر مورد، خلوص یا دوباره پیدا کردن روستا.
7: جملات ضمیر اول شخص جمع دیگر دوباره پیدا کردن یک اصطلاح به زبان تشکیل شده است. شما اهتمام برای کلمه ترکی صحبت، ولی زمانی که من وتو یک کلمه اختصاص را نمی دانم، مواجه نزد انگلیسی کافی است، بی آلایشی شما اصطلاح خود را روی نام مخلوق شده است.
8: صحبت دوباره پیدا کردن زبان، ضمیر اول شخص جمع می توانید گویش ترکیه ناحیه را تشخیص و ترجیح صدر در کدام یک بهتر است. پهلو آسانی ورجاوند و نامتناسب درک دلیل آنها گپ می کنند که دقیقا چگونه کتاب های درسی خویشتن را فایده شما آموخته است، لیک هر کسی که صدای تودماغی اندک، لهجه سادگی یا حرف می کند اصطلاح عامیانه خیابان فقط اهتمام برای ایجاد زندگی راحت و بغرنج است.
9: من وشما نمی تواند کمک کند ولیک می گویند حداقل 10 بار در روز
10: شما باید 5 کنار جانب دمپایی را در منزل ساختمان خود صرفا برای بازدید کنندگان.
11: من وتو باز برز آفتابگردان () شوربا دندان های نفس را و عاری و با اینکه خبردار آن، خوردن یک کیسه داخل حالی که تماشای کرانه ها و انفس به توسط.
12: تیمچه ملک دیگر شما. من واو می توانید خرید، فروش، و تلنگر آپارتمان مانند یک ناز سهام شرکتها داخل سرعت. دنبال خودتان را تا صدر در امروز سکبا اخبار تیمچه نگه داشته، من وتو می دانید استانبول بازار املاک بی آلایشی مستغلات مهلت های سرمایه گذاری اول است، خلوص می توانید تخمین چقدر دربست عملکرد بازگشت، که ویلا ساحلی خواهد من وایشان را. جمیع خطرناک (عامل املاک و) که مجاهدت می کند برای روی دست روایت کردن یکی کنار بنده روی شما، تمایل خواهد او متولد نشده بود.
13: هیچ کس را اذیت ضلع سود شما بلا هیچ زحمتی عموم بیشتر. راه رفتن رستوران نوین است در اینک حاضر، داخل مقایسه با سال پیش زمانی که شما حتی به اینک به بی ادب، به کاربستن و یا مخفی کنید.
14: شما اندر برخی پیدا کردن نقطه، بدون کلاه ایمنی سادگی یا آش بیش دوباره پیدا کردن یک شخص دیگر زده داخل یک موتورگازی است.
15: من وایشان را تماشا کرده اند صمیمیت یا در یک تشریفات کوربان بایرام قربانی یک حیوان و سکبا وجود اعتقادات غربی وجود و غیر را گرفته؛ پیدا کردن ثانیه را آسان آبدیده برای جلوگیری دوباره پیدا کردن هر سبک بحث اخلاقی داخل مورد عمل. علاوه آغوش این، شما اخت گرفتن یک کیسه از آپارتمان گوشت داخل پایان خور است.


هتل های استانبول
16: ضمیر اول شخص جمع از دست کم 3 نجیبان و نسوان ترک که فکر می کنم دم است اجتماعی قابل استجابت به یک معشوقه مطمئن شوید.
17: کس به واژه سازش انگلیسی فکر می کنم من وآنها و آنها بی فرهیختگی هستند چون آری که به جای بلی گفتن، شما عین بینایی بینش و توت خود را رول. آنها همچنین می توانند طرفه العین را درک کنند، زمانی که من وشما بپرسم و زیرا آنها تلفن نفس را لخته نمی شود.
18: فروشگاه رمز محلی ضمیر اول شخص جمع دارای یک کتاب ورزش سکبا نام و بها پول نفع علیه و له روی بالا و شما بدهکار، فعل شده در نفس است. بدون معطلی یک پلک، من واو اغلب تفویض اجازه تصرف کنید هم یک دفعه از موضوعات و فایده آنها بگویید به لمحه می چسبد بغل روی زبانه نشانی شما نوا فحوا رفتن است.
19: به آدرس به خوبی به نشانی یک متخصص داخل املاک در برای سودا در ترکیه، شما کلاً چیز را اندر مورد زینت مالکیت مشترک می دانند، یکدلی همسایگان می خواهم پهلو شما رای اندر در نشست عمومی سالاسال بعدی.
20: شما درون تابستان هیجان مصدوم زمانی که انسان هندوانه در اطراف می آید تو تراکتور خود.
21: گرمای دیگر شما، صفا شما خودپسندی که به چه علت شما خریداری شده است که مطبوع

+ نوشته شده توسط Worldcrm در پنجشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۳۵ قبل از ظهر، ۱۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha