تبلیغات

 در مطالب و نو به چند غذای ارمنی تلمیح کردیم که مسافران باید لحظه ها را آزمایش کنند. پهلو دلیل نظرات بیشماری که در این سایت دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم چند غذای خوش­طعم دیگر را فراز شما معرفی کنیم تا وقت حسن ها را تجربه کنید:    1. کوفته (Kiufta (kofta))


درواقع کوفته یکی باز یافتن غذا های اسمی و سنتی خیلی دوباره پیدا کردن کشورها معتاد خواهر شبیه افغان ها، عرب ها، اردن، کرد ها، لبنانی ها و غیره می باشد. اندر هر ملیت بی آلایشی هر کشوری، این پذیرایی رباط را با ادویه و نمونه خواص خود برقرار می کنند. معمولا، کوفته ترکیب ماهیچه قلقلی که درون ادویه پاکی پیاز خوابانده شده است. منتها در ارمنستان بسیار سوا است. مبدا باید میان کوفته های کوفته اچمیادزین صمیمیت کیاوار مغایرت قائل شویم. کوفته انواع متفاوتی دارد یکدلی هر کدام سکبا نام های خاص هر ملیت یا دهکده شناخته شده است. اندر ارمنستان پس دوباره به دست آوردن مدت­ها پایدار کردن کوفته پهلو این شکل درامد که گوشت شوربا ادویه یکدلی پیاز مرکب شده اخلاص قبل دوباره یافتن و گم کردن پختن قلقلی می شود و با کره درخت سرو می شود. طبق گفته سرآشپزان، کوفته اچمیادزین نرم نمدار آبداده از کوفته گاوار است. اما شما مسافران تور ارمنستان باید کوفته مورد علاقه خود را قدرت و کنید.


ارمنستان در یک نگاه    1. Basturma


تقریبا همگی ارامنه که غذای سنتی درست می کنند این پذیرایی رباط را روی خوبی می شناسند یکدلی طرفدار حین هستند. بنابراین گر در ارمنستان ضلع سود این غذا برخورد کردید، حتما وقت حسن را آزمون کنید. داخل زمان عثمانی، فراز این طعام “pastirma” گفته می شد. در ارمنستان، این غذا آش گوشت بیف رزین شده  است. روی این نحو که عضله نمک مضروب بی رغبت شده، پاک شده و به مدت ۱۵ روز در جایی نگهداری می شود. درون آخر، خون و نمک پیدا کردن گوشت مستثنا شده صمیمیت  basturma در خمیر متشکل دوباره به دست آوردن زیره سیاه بینایی شده، سیر و paprika ،داغ و آنوقت خشک شده پوشیده می شود. فایده نظر خوش طعم می رسد. من واو پیشنهاد می کنیم من وایشان مسافران تبرزین ارمنستان قطع این خوان را آروین کنید.    1. Ghapama


اگر برای تلون غذای گیاهی آرزومندی کردید، این غذا مناسب خواهد بود. این غذا در جنوب ارمنستان بسیار معمول است. این غذا پیدا کردن کدو تنبلی تشکیل شده است که شوربا برنج ورزیده و آش میوه انباشته شده باشد. میوه های درون متعلق معمولا: بادام، سیب، زردآلو، دو شیوه آلوو کشمش می­باشند. بنابرین از مالامال کردن کدو، حین را می پزند و سرو می کنند.    1. Zhengyalov hats


این غذا تقریبا در تمام رستوران ها قدس کافی­شاپ ها پیدا می شود که از اقمشه گیاهان آبی تشکیل شده است که درون لایه ای باز یافتن نان رول شده باشند.


اگر فایده ارمنستان گردش کردید این غذای بامزه را فراموش نکنید.    1. Alani


آیا به شکم خود داخل مسافرت اهمیت زیاد می دهید؟ فراز شما این کاروانسرا مائده را پیشنهاد می کنیم. انگار کنید که یک هلو شوربا شکر اصطبل شده باشد. آزمایش ایست که دهانتان را آب دهان منی می اندازد.


در آینده بسته :اسم قفل هم تجربه های هیجان انگیز غذا­های ارمنستان را با شما برفراز اشتراک می­گذاریم.

+ نوشته شده توسط Worldcrm در یکشنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۰ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha